Akcesoria, które przydadzą się w każdym biurze

Akcesoria, które przydadzą się w każdym biurze

Chcesz usprawnić pracę zespołu w swojej firmie? Zastanawiasz się, co będzie skutecznym sposobem? Postaw na tablice oraz różnego rodzaju akcesoria do nich! Z pewnością wdrożenie takich metod sprawdzi się nie tylko w życiu prywatnym, ale również zawodowym. Ich zastosowanie jest wszechstronne i przynosi rewelacyjne efekty. Co więcej, mogą z nich korzystać dorośli, jak i dzieci. Dlaczego zatem warto je posiadać? Co można zyskać, dzięki wdrożeniu używania tablicy oraz jej akcesoriów w codziennej pracy?

Markery kredowe do tablic

Potrzebujesz efektownego napisu? Chcesz stworzyć reklamę zwracającą uwagę odbiorców? Użyj markerów kredowych! Dzięki nim przyciągniesz wzrok konsumentów i zapadniesz w ich pamięci. Dlaczego? Pisaki te posiadają wyraziste kolory oraz nowoczesną technologię tuszu. Rewelacyjnie sprawdzają się w branży usługowej do pozyskiwania klientów. W zależności od produktu, markery kredowe do tablic posiadają końcówki o szerokości od 4 mm do 15 mm. Możliwe jest także uzyskanie cieńszej linii, dzięki ściętej końcówce.

Markery suchościeralne

Posiadasz w biurze tablicę suchościeralną bądź magnetyczną? Pamiętaj, aby nie używać do nich zwykłych pisaków! W tym przypadku potrzebne są specjalne markery, czyli markery suchościeralne. Przeznaczone są one do białych, szklanych, jak i porcelanowych tablic. Ich właściwości sprawiają, że są łatwościeralne. Potrzebna jest tylko sucha ściereczka lub dedykowana gąbka. Każdy marker suchościeralny posiada specjalny tłoczek, dzięki któremu możliwe jest dozowanie tuszu. Dodatkowo poprzez okrągłą końcówkę, naszymi markerami można tworzyć linie o różnej grubości. Markery suchościeralne posiadają w sobie płynny tusz niepylący, kredowy. Dzięki temu jest bezpieczny dla zdrowia. Kolorowe zapiski zdecydowanie ułatwią funkcjonowanie na co dzień w pracy.

Pinezki

Kolorowe pinezki sprawdzą się przy tablicach korkowych, na które można przypiąć ważne informacje. W biurze nie może zabraknąć pinezek! To podstawowy element, który powinien znajdować się w każdej szufladzie biurka. Przyczepiasz notatkę na swoją tablicę i masz pewność, że o niej nie zapomnisz!

Bloki do flipcharta

Flipchart służy m.in. do:

  • zapisywania na bieżąco pomysłów podczas np. burzy mózgów,
  • zbierania informacji,
  • przeprowadzania szkoleń,
  • zapisywania notatek na papierze.

To idealne połączenie tradycji i nowoczesności. Aby móc korzystać z tej metody potrzebne są bloki do flipcharta oraz markery. Bloki do flipcharta są koloru białego o specjalnej strukturze.

Gdzie znaleźć przydatne akcesoria biurowe?

Bogata oferta akcesoriów biurowych znajduje się na stronie tablice-magnetyczne.com. Odwiedź ją i znajdź przydatne dla siebie dodatki, które usprawnią Twoją codzienną pracę. Tablice Magnetyczne oferują różnego rodzaju markerygąbki ścieralnemagnesypinezki, kredy, płyny, ramki, uchwyty, bloki do flipcharta, a także tablice, które można zawiesić w biurze. Dodatkowo znajdziesz tam również różne wersje ekranów do projektorów, które ułatwią wyświetlanie prezentacji podczas spotkania.

Akcesoria, które przydadzą się w każdym biurze – podsumowanie

Zdecydowanie warto posiadać w domu czy biurze tablicę. W szczególności przydatne są tablice magnetyczne, które można wykorzystywać na wielu płaszczyznach. Co więcej, jest to prosty przedmiot, który służy dorosłym, jak i dzieciom w rozwijaniu różnorodnych umiejętności.

Źródło zdjęć: unsplash.com

Post Comment