Wiosna – czas na zakupy dla rolników i działkowiczów w sklepie dlaroslin.pl

Wiosna – czas na zakupy dla rolników i działkowiczów w sklepie dlaroslin.pl

Już za kilka tygodni zacznie się astronomiczna i kalendarzowa wiosna, a wszystko wskazuje na to, że meteorologiczna nadejdzie jeszcze szybciej. Dla rolników i ogrodników oznacza to, że czas już zacząć prace związane z uprawą roślin. Wiele gatunków wymaga siewu już teraz lub w najbliższych tygodniach. Warto przygotować się do niego już teraz. Gdzie jednak wyposażyć się w nasiona, nawozy i inne produkty niezbędne do prowadzenia uprawy?

Sklep internetowy dlaroslin.pl – szeroki asortyment i szybka dostawa

Najwygodniejszym sposobem na wyposażenie gospodarstwa w nasiona oraz inne artykuły ważne dla upraw są z całą pewnością zakupy przez internet. Przy wyborze sklepu warto zwrócić uwagę przede wszystkim na to, jak duży jest jego asortyment, jakiej jakości są sprzedawane artykuły i jak wygląda obsługa. Wszystkie te wymagania spełnia sklep internetowy dlaroslin.pl, oferujący swoim klientom największy wybór produktów w Polsce. Dużym atutem sklepu jest też szybka wysyłka. Zwykle zamówienie dociera w jeden dzień roboczy, a przy wartości powyżej 1000 złotych jest darmowe lub dostarczane z 17-złotowym rabatem (dla przesyłek paletowych).

Duży wybór nasion dla rolników i działkowców

Na dlaroslin.pl zarówno rolnicy, jak i właściciele amatorskich upraw mogą zaopatrzyć się w nasiona wielu gatunków roślin uprawianych w naszym kraju. W katalogu sklepu dostępne są między innymi:

  • nasiona warzyw (np. buraka, cebuli, cukinii, dyni, kalafiora, papryki, rzodkiewki i roślin kapustnych);
  • ziemniaki  sadzeniaki;
  • nasiona rzepaku;
  • nasiona zbóż;
  • nasiona roślin ozdobnych (np. astrów, aksamitek, goździków, kocanek, lobelii i nasturcji);
  • nasiona kukurydzy;
  • nasiona na poplony.

Nawozy, środki ochrony roślin i akcesoria do upraw

Oferta sklepu dlaroslin.pl nie ogranicza się tylko do nasion. Za jego pośrednictwem klienci mogą zamówić również nawozy dla różnych typów upraw, środki ochrony roślin (w tym te ekologiczne) oraz niezbędne akcesoria, takie jak druty, worki czy elementy do systemów nawodnień. Dzięki nim można kompleksowo przygotować gospodarstwo do rozpoczynającej się właśnie wiosny i sezonu intensywnych prac na polu, w sadzie lub ogrodzie.