Rzeźbiąc ciało, dbając o higienę – Sekrety antybakteryjnej odzieży SMMASH

Rzeźbiąc ciało, dbając o higienę – Sekrety antybakteryjnej odzieży SMMASH

Lata ćwiczeń, a wraz z nimi – litry potu wylanego na zawodach, siłowniach, a także trasach biegów terenowych, przeszkodowych czy ulicznych. Wyczyny te, uświadomiły nas, z jakimi próbami mierzą się sportowcy (zawodowcy oraz debiutanci) różnych dyscyplin sportowych.
Nasze śledztwo nie było bezcelowe. Wręcz odwrotnie! Każda z nich została dogłębnie przeanalizowana, aby w pierwszej kolejności posłużyć do opracowania, a następnie wyprodukowania unikatowych technologii produkcji odzieży sportowej, która ma realny wpływ na to, jak ćwiczysz oraz jakie sukcesy zdobywasz.
Chcesz uzmysłowić sobie, co determinuje, że stroje SMMASH są unikalne? Przedstawiamy przykłady innowacyjnych narzędzi, które w nich użyliśmy. Sprawdź i zadecyduj, czy chcesz zbadać ich skuteczność – także na swojej skórze!

Technologia antybakteryjna, która hamuje i neutralizuje nieprzyjemne zapachy

Po każdym silnym sparingu oczywiście widoczny jest pot, a tym samym – uciążliwe “aromaty”. Wiele osób nie do końca wie, że to nie on jest ich fundamentalną przyczyną. Za ten proces odpowiadają bakterie, dla których pot oraz wytwarzane przez gruczoły łojowe – tłuszcze i białka – stanowią idealną pożywkę.

Zdajemy sobie z tego sprawę. Z tego powodu włókna zawierające się w strojach SMMASH, posiadają unikatowe łączenia z jonami srebra, które są naturalnym czynnikiem dającym możliwość na skuteczną walkę z takimi bakteriami. Specjalne włókna nie tylko czuwają nad temperaturą ciała i z łatwością odprowadzają wilgoć, ale i skutecznie przeciwdziałają pojawianie się oraz występowanie bakterii.

Technologia Nano, która sprawia, że ubrania działają jak Twoja druga skóra

Aby stworzyć Ci najlepsze możliwości do ćwiczeń, czyli takie, które nie utrudniają Twoich ruchów, umożliwiają doskonałe “czucie” oraz pełną swobodę, w odzieży SMMASH wykorzystujemy unikalną technologię Nano-Stretch.

Dzięki niej nasze produkty zyskują perfekcyjną wagę (są nawet 2x cieńsze, niż tradycyjne), wytrzymałość (ponad 2x mocniejsze), a najważniejsze – perfekcyjnie dostosowują się do anatomicznej budowy Twojego ciała.

Technologie, które dbają, aby Twoje ciało utrzymywało idealną temperaturę

Odpowiednia temperatura to jeden z kluczowych determinantów, który decyduje o swobodzie, stanie zmęczenia, a zwłaszcza – wynikach ćwiczeń. Chcąc podczas treningów dawać z siebie 100% – należy dbać o to, aby temperatura nie zawierała więcej niż 37 stopni Celsjusza. Jak to zrobić?

Z pomocą ponownie nadchodzi nasza odzież,  a także – technologia trójwymiarowego splotu oraz ThermoPerformanceMaterial. Z tego powodu właściwie odprowadza pot skumulowany na skórze, zarówno dbając o to, aby Twoje mięśnie były suche i zachowując właściwą temperaturę.

Technologia Spider’s Steel, dzięki której Twoje ubrania posłużą przez długi czas

Natchniona pajęczą siecią technologia, umożliwiła nam utworzenia włókna, które są 2,5 x mocniejsze i aż o 140% trwalsze na przetarcia – w porównaniu do klasycznych tkanin termoaktywnych.

Wszystkie grafiki są z kolei zamieszczane za pośrednictwem nowoczesnej techniki – sublimacji nanocząsteczek farby. To rozwiązanie daje możliwość uzyskiwać nawet 40% intensywniejsze odcienie, a co najważniejsze – nie uwzględnia rozpuszczalników czy metali ciężkich. Dzięki temu odzież SMMASH jest nieszkodliwa i sprawnie może służyć każdemu – także dzieciom czy alergikom.

Chcesz przekonać się, co tak naprawdę oznaczają te technologie?

Sprawdź je na własnej skórze- w trakcie codziennych treningów lub mierząc się na zawodach. Zapewniamy, że od razu odczujesz różnicę, jaką robi SMMASH!

Lavender

Matka rocznego Janka. Tworzę markę lavender store. Ruszamy w styczniu.