Co kupić nauczycielowi na zakończenie roku? Oryginalne pomysły na prezent

Co kupić nauczycielowi na zakończenie roku? Oryginalne pomysły na prezent

Już sam fakt, że właśnie zaczynają się dwumiesięczne wakacje, to znakomity prezent na zakończenie roku, którym nie wzgardzą ani uczniowie, ani nauczyciele. I jednym, i drugim zdecydowanie należy się zasłużony odpoczynek… ale oprócz tego na pewno nie zaszkodzi też upominek!

Co kupić w ramach prezentu z okazji końca szkoły?

Jak sprawić nauczycielowi lub nauczycielce dobrą niespodziankę?

Co wybrać na prezent, który wyrazi podziękowanie?

W przypadku prezentów dla nauczycieli – zwłaszcza upominków na zakończenie szkoły, od odchodzącej klasy – najbardziej liczy się gest, wyraz pamięci, wdzięczności. To właśnie te cechy sprawiają, że podarunek staje się udany. Co istotne, taki prezent na zakończenie roku wcale nie musi być duży czy kosztowny. Wręcz przeciwnie – nie powinien być ani duży, ani drogi! Zdecydowanie lepiej sprawdzi się niewielki, ale za to osobisty drobiazg.

Dobrym pomysłem będzie tu sięgnięcie po prezent personalizowany.

Personalizowany prezent dla nauczyciela na zakończenie roku

Jak doskonale wszystkim wiadomo, rok szkolny to nie przelewki. Dziesięć miesięcy nauki potrafi zmęczyć zarówno uczniów, jak i nauczycieli… ale licytację w kwestii tego, których męczy bardziej, zostawmy na inny czas. Tym razem skoncentrujmy się na tym, jak owemu szkolnemu zmęczeniu zaradzić… i tu pojawia się pierwszy pomysł na prezent.

Sól do kąpieli dla nauczyciela ZRELAKSOWANE CIAŁO PEDAGOGICZNE to upominek łączący w sobie cechy praktyczne, humorystyczne i estetyczne. Przede wszystkim pomoże zrelaksować się w kąpieli – a to wspaniała przyjemność zarówno na zakończenie dnia, tygodnia, miesiąca, a także całego wspomnianego już szkolnego roku. Pojemniczek, w którym zamknięta została sól, można ozdobić samodzielnie wybranym grawerem, dopasowując zabawny napis do konkretnej osoby. Dzięki temu całość nabiera osobistego, a jednocześnie wesołego wymiaru. Ostatecznie też sól w słoiczku sprawdza się jako dekoracja, a to za sprawą wymieszanych z nią kwiatów bławatka zachwycających pięknym, niebieskim kolorem.

Jeżeli nauczyciel przepada za prezentami praktycznymi i przy tym eleganckimi, długopis DLA NAUCZYCIELA słynnej marki Parker będzie jak znalazł – tym bardziej że on także zamknięty został w personalizowanym opakowaniu, na którym umieścić można dowolną dedykację. Sugestia, by długopis posłużył wyłącznie do wystawiania dobrych ocen to tylko jedna z wielu możliwości!

Za sprawą indywidualnie przygotowywanych dedykacji prezenty personalizowane nabierają wyjątkowego i bardzo osobistego charakteru. Sprawdzą się więc doskonale wszędzie tam, gdzie chodzi w szczególności o upamiętnienie np. konkretnego wydarzenia – w tym przypadku zakończenia szkoły. Ozdobiony samodzielnie wybranymi napisami upominek stanowić będzie wspaniałą, bo namacalną pamiątkę – która oglądana nawet po latach sugerować będzie, jakby to, co przypomina, wydarzyło się bez mała wczoraj.

Dlatego w poszukiwaniu najlepszych pomysłów na prezent na zakończenie roku zajrzyj już teraz na Crazyshop.pl, gdzie czeka jeszcze więcej znakomitych propozycji!