Torba z nadrukiem – wygląd kontra funkcjonalność

Torba z nadrukiem – wygląd kontra funkcjonalność

Torby ekologiczne nie wychodzą z mody. Trudno się temu dziwić, skoro łączą w sobie wyjątkowy design i zaspokojenie dążenia do życia w zgodzie z naturą. Płócienne torby z nadrukiem mogą zatem łączyć w sobie piękny wygląd i funkcjonalność. Można mieć je zawsze w torebce i pakować do nich zakupy albo traktować jak lekką alternatywę dla torebki, która sprawdzi się np. w letnie weekendy albo na wakacjach. Dlaczego dobrze korzystać z ekotoreb?

Ekologiczne torby z bawełny – dlaczego warto je wybrać?

Najważniejszą zaletą toreb uszytych w 100% z bawełny jest ich biodegradowalność. Wybierając torby od producenta godnego zaufania, masz pewność, że będzie ona służyć długo, a tym samym pozwoli ograniczyć zużycie jeszcze większej liczby jednorazowych toreb. Torby bawełniane doskonałej jakości znajdziesz np. na ecotorby.pl.

Możesz zdecydować się na torby bawełniane na ramię bądź do noszenia w dłoni, uszyte z materiału w kolorze naturalnym albo barwionego. Do wyboru masz m.in. ekotorby z bawełny w kolorze pomarańczowym, fioletowym, granatowym, czarnym, szarym, burgundowym, białym, jasnozielonym lub niebieskim royal. Poza kolorystyką torby ekologiczne z bawełny różnią się między sobą również pojemnością, rozmiarami i gramaturą materiału.

Najpopularniejsze są proste torby prostokątne z ramionami, z kolei jeśli zależy Ci na pojemności takiego ekologicznego akcesorium, to lepiej sprawdzą się modele z dnem i bokami. Wszystkie torby uszyto ze 100-procentowej bawełny o zróżnicowanej gramaturze, np. 140 g/m kw., 180 g/m kw., 220 g/m kw., 320 g/m kw. lub 340 g/m kw. Nie brakuje również toreb z bawełny z recyklingu.

Jakie torby ekologiczne na gadżet reklamowy z logo firmy?

Ekotorby bawełniane z roku na roku stają się coraz popularniejszym gadżetem reklamowym. Z jednej strony, są praktyczne i chętnie wykorzystywane na co dzień przez klientów i pracowników. Z drugiej strony, na ekologiczne torby bawełniane z logo firmy możesz spojrzeć jak na doskonałą formę reklamy, w którą warto zainwestować.

Torba wręczona klientom w podziękowaniu za zakupy czy jako wygrana w konkursie internetowym może na co dzień odgrywać rolę torby na zakupy. Ponosząc jednorazowy koszt zakupu ekologicznej torby z nadrukiem, zyskujesz trwały nośnik reklamowy. Podobne zalety ma wręczanie bawełnianych ekotoreb z logo firmy w trakcie konferencji branżowych, szkoleń albo jako gadżet dla pracowników.

Aby logo firmy na torbie ekologicznej było długo widoczne, należy zadbać o nadruk wysokiej jakości. Ekotorby bawełniane z trwałymi nadrukami pozwolą budować pozytywny wizerunek Twojej firmy, a Twoim klientom czy pracownikom będą po prostu służyć długo. Doskonałym przykładem trwałego znakowania wysokiej jakości jest sitodruk, który pozwala na naniesienie na bawełnę nawet do 12 kolorów. Logo firmowe na torbie może zostać nadrukowane także innymi metodami, m.in. drukiem cyfrowym lub haftem. Wybór najlepszego sposobu nadruku zależy od liczby zamówionych toreb oraz rodzaju logotypu lub grafiki.

Piękna i funkcjonalna torba ekologiczna z logo – jaką wybrać?

Na koniec warto zerwać z powszechnym mitem torby ekologicznej, która jest funkcjonalna, ale daleko jej do ładnego akcesorium. Producent wysokiej jakości toreb bawełnianych udowadnia, że jest wręcz odwrotnie. Materiał w 100% bawełniany o różnej gramaturze i w wielu pięknych kolorach, w tym w naturalnej barwie bawełny, urzeka swoją efektowną prostotą. Duże wybór odcieni ułatwia dopasowanie tonacji tła do Twojej grafiki lub logotypu Twojej firmy. Odpowiednie połączenie barwne pozwali zachować harmonię kolorystyczną, a jednocześnie zadbać o odpowiedni kontrast między tłem a nadrukiem, dzięki czemu projekt graficzny jest lepiej widoczny.

Podsumowując, ekologiczna torba z nadrukiem łączy w sobie estetykę i funkcjonalność. Oba te walory sprawiają, że ekotorba z nadrukiem firmowym jest praktycznym gadżetem reklamowym.