Męskie hobby

Męskie hobby

Każdy mężczyzna musi mieć zestaw dobrych hobby dla mężczyzn… ponieważ:

Jeśli jesteś jak większość facetów, Twój wolny czas jest ograniczony. A po  długim tygodniu pracy trudno wykorzystać ten wolny czas na cokolwiek  innego  niż leżenie na kanapie.  Rozumiem.

Ale pomyśl o swoim wolnym czasie w ten sposób: kiedy siedzisz w bujanym fotelu w wieku 80 lat, co wolisz pamiętać, robiąc:

1. Powrót do domu po pracy, a następnie wykorzystanie wolnego czasu na granie w gry wideo i oglądanie telewizji

LUB

2. Wykorzystywanie wolnego czasu na naukę nowych umiejętności, zdobywanie nowych doświadczeń i  celowe uczynienie z siebie lepszego człowieka?

Wolałbyś pamiętać #2, prawda? Sprawdź to:

Jednym z najlepszych sposobów na zostanie mężczyzną nr 2 jest rozwijanie męskich hobby … na pewno nauczysz się tych nowych umiejętności/zdobędziesz nowe doświadczenia…  i mocno wierzę, że klasyczne, męskie hobby  (takie jak obróbka drewna, sztuki walki czy granie muzyki)  mogą pomóc ci stać się lepszym, bardziej inteligentnym, bardziej wszechstronnym  mężczyzną.

I chociaż często oczekuje się, że mężczyźni mają hobby, nie ma wielu list hobby dla facetów do wyboru.

męskie hobby
Męskie hobby – sprawdź pomysł na hobby dla mężczyzn.

Więc… aby Ci pomóc, przedstawiliśmy tutaj kilka pomysłów na hobby dla mężczyzn . Ta szeroka gama  hobby dla mężczyzn  obejmuje wszelkiego rodzaju facetów, aby pomóc spędzić wolne godziny i dać ci więcej do rozmowy.

Męskie hobby

Oto subiektywna lista najlepszych męskich hobby. Jeśli szukasz czegoś, co możesz wybrać prosto z kapelusza i dostać się do tego, to jest to lista dla Ciebie.

Wyścigi Samochodowe

Czy jest bardziej męski niż samochody wyścigowe? Prawdopodobnie jest wiele ścieżek, które mogą rozerwać jakąś drogę i uwolnić Twoją potrzebę prędkości.

Offroad

Offroad to dokładnie to, co brzmi: poruszanie się po nierównym, kamienistym, nierównym, błotnistym terenie poza utwardzonymi drogami .

To jedno z najzabawniejszych hobby dla mężczyzn, ponieważ łączy w sobie tak wiele rzeczy, które kochamy:

Samochody, plenery, wyzwania, a nawet małe niebezpieczeństwo .

Ale już:

Rozpoczęcie jazdy w terenie jest łatwe, ale nie jest łatwe do opanowania… możesz zacząć już teraz, jeśli masz ciężarówkę, jeepa lub SUV-a (z oponami terenowymi), ale istnieje duże prawdopodobieństwo toczenia się, przewracania, a nawet rozbijanie twojego pojazdu (chociaż dla większości facetów to fajna część).

Pamiętaj, aby zbadać lokalizację, po której planujesz nawigować, aby upewnić się, że Twój pojazd sobie z tym poradzi, i zawsze jedź z wieloma pojazdami, aby wydostać się z ciasnego miejsca (dosłownie).

Piesze Wycieczki

Hobby nie zawsze muszą być umiejętnościami, których się uczysz…

…mogą być po prostu czymś, co robisz, co sprawia, że ​​jesteś szczęśliwy.

Ale już:

Wędrówka nie wymaga nauczenia się nowych umiejętności, ale jest to jeden z najlepszych sposobów na ćwiczenia i doświadczanie piękna przyrody… w rzeczywistości wiele szczytów górskich lub jezior głęboko w lesie jest dostępnych tylko podczas wędrówki, roweru górskiego lub jeździć do nich konno .

Oto podsumowanie:

Wędrówki to niezwykle proste hobby, które może uprawiać każdy mężczyzna. Daje ci świetne ćwiczenie, pozwala poznawać nowe miejsca, a nawet może być bardzo towarzyskim hobby (lub świetnym pomysłem na randkę! ).

Broń

Jeśli to nie są szybkie samochody, to muszą być pistolety , prawda? Czy może być prostszy męski sposób spędzania wolnego czasu?

Jazda Na Nartach/Snowboardzie

Narciarstwo i snowboard to najpopularniejsze sporty zimowe … głównie dlatego, że dają niesamowitą frajdę, dobry trening i mogą być wyzwaniem dla każdego (nawet dla mężczyzn, którzy robią to od lat).

Ale już:

Główną wadą tych sportów zimowych jako hobby jest to, że mogą być drogie…

…ale jeśli masz kilka dolarów do stracenia, może to być hobby/przygoda, którą możesz doskonalić przez lata.

Boks

Boks to świetne hobby z kilku powodów:

To męskie. W nauce walki pięściami jest zdecydowanie mocna męskość, prawda?
Buduje pewność siebie. Boks to wielka postać z samoobrony . A świadomość, że mógłbyś walczyć, gdybyś to zrobił, daje poczucie bezpieczeństwa.
To świetny trening. W końcu boks to intensywne ćwiczenie całego ciała.
A boks to męska tradycja, która sięga tysięcy lat . Dlaczego więc nie wejść na ring i spróbować kilku rund?

Jakie hobby dla mężczyzny?

Obróbka Drewna

Nie ma wielu hobby, które są bardziej męskie niż kształtowanie drewna w coś użytecznego rękami. Dlatego:

Prawdziwi, klasyczni mężczyźni na przestrzeni dziejów byli w stanie zapewnić swoim bliskim tylko swoje ręce . Potrafili budować chaty, meble, wozy itp. z prostych drzew . Co jest klasycznie bardziej męskie niż to?

I jest jeszcze jedna zaleta obróbki drewna:

Może łatwo przekształcić się w poboczny biznes, a nawet karierę, taką jak szafki czy wykończenia wnętrz… zarabiać pieniądze w najbardziej męski sposób.

Tworzenie Filmów

Sprzęt do filmowania jest dość drogi, ponieważ najlepsze kamery wideo mogą z łatwością kosztować dziesiątki tysięcy dolarów. Biorąc to pod uwagę, rozpoczęcie kariery filmowca jest doświadczeniem niepodobnym do żadnego innego.

Parkour

Parkour to stosunkowo nowy sport, ale szturmem podbija świat. Potrzeba wielu lat szkolenia, aby zostać ekspertem, ale w końcu możesz zaimponować wszystkim swoimi umiejętnościami.

ggooggllee

Ggooggllee - notoryczny użytkownik google.