Jak dobrać balsam do ciała na lato?

Jak dobrać balsam do ciała na lato?

Zimą i jesienią kobiety korzystają z balsamów do ciała dosłownie na potęgę, by już wraz z nadejściem pierwszych ciepłych dni totalnie o nich zapomnieć. A przecież słońce potrafi przesuszyć i podrażnić skórę nawet bardziej niżeli wiatr, śnieg i mróz. Latem te najcięższe i najbardziej treściwe balsamy do ciała rzeczywiście lepiej sobie odpuścić, ale to nie oznacza, że w ogóle należy przestać używać jakichkolwiek kosmetyków z tej grupy.

Lato bywa niestety poważnym zagrożeniem dla każdego typu skóry. Podczas tej pory roku ciało na co dzień musi radzić sobie z nieprzychylnymi warunkami, czyli mocnym słońcem, ekstremalnie wysokimi temperaturami powietrza, słoną morską wodą oraz klimatyzacją. Czynniki te zawsze będą podrażniać i wysuszać skórę. Aby więc ona mogła się im przeciwstawić, należy ją w tym wesprzeć, wzmacniając jej naturalny płaszcz hydrolipidowy poprzez codzienną aplikację balsamu. Propozycje najlepszych letnich kosmetyków opisujemy poniżej. Są to balsamy perfumowane marki Victoria’s Secret, które wprost stworzono z myślą o wakacyjnym okresie można je znaleźć na stronie https://victoriassecret.pl/perfumy/kategorie/balsamy-perfumowane.html

Odżywczy balsam Liquid Coconut

Przepiękny aromat naturalnego kokosa pozwala poczuć się tak, jak gdyby było się dosłownie w tropikach i właśnie wyczekiwało się w kusym kostiumie kąpielowym na ananasowego drinka z palemką. Lekka formuła, przypominająca bardziej żelowy krem niżeli balsam, bardzo szybko się wchłania, a mimo tego przykrywa skórę cienką zabezpieczającą warstwą delikatnego filmu. Ciało zostaje też otulone niezwykłym tropikalnym aromatem. Nie da się ukryć, że w okresie wiosenno-letnim to właśnie kokosowe kosmetyki cieszą się największą popularnością. Są słodkie, ale i orzeźwiające zarazem. Dzięki nim można poczuć się niczym na wakacjach nawet w totalnie domowych warunkach!

Perfumowany balsam Coconut Passion

Druga kokosowa propozycja, jednakże totalnie inna od wariantu Liquid Coconut. Ten bowiem balsam ma w sobie coś dodatkowego, a mianowicie fantazyjne maleńkie drobinki. Wsmarowując go w skórę, pokrywa się ją nawilżającym filmem wypełnionym efektownymi iskierkami, które później będą wyraźnie odbijać się czy to w promieniach słonecznych, czy to nawet w sztucznym świetle. Takich balsamów raczej nie używa się na co dzień, ale wprost idealnie sprawdzają się one przed różnymi wyjściami. Dodatkowy blask na imprezach jest wprost wskazany. Skóra rozświetlona maleńkimi drobinkami staje się lepszym uzupełnieniem stylizacji od najdroższej biżuterii.

Odżywczy balsam Romantic

A jaki balsam do ciała wybrać podczas przygotowań do wyjścia z ukochanym? Czym otulić skórę przed letnią randką we włoskiej pizzerii lub nastrojowej kawiarni? Wybór może być tylko jeden. Balsam do ciała Romantic powstał właśnie z myślą o tych romantycznych chwilach. Już sam jego wygląd wskazuje na jego właściwości, albowiem został on zamknięty w uroczym małym opakowaniu o różowo-złotej kolorystyce, która kojarzy się z kobiecością i delikatnością. Zapach Romantic z powodzeniem zastąpi klasyczne perfumy. To takie dwa w jednym – i perfumy, i balsam.

iouyt

Jestem iouyt. Od roku publikuję filmy na youtube. Ostatnio postanowiłem spróbować swoich sił w pisaniu. Pod trudnym do wypowiedzenia pseudonimem iouyt kryje się Marcin.