Dieta dla cery

Dieta dla cery

Możesz uzyskać piękną skórę, stosując produkty zewnętrzne, które najlepiej nadają się do pielęgnacji skóry, takie jak środki myjące i kremy nawilżające. Jednak najlepsza pielęgnacja skóry polega na uwzględnieniu zarówno zewnętrznych, jak i wewnętrznych potrzeb skóry. Twoja skóra potrzebuje składników odżywczych z wnętrza organizmu, aby uzupełnić ją świeżymi, zdrowymi komórkami. To jest powód, dla którego spożywanie odpowiedniego jedzenia jest tak ważne. Istnieje wiele produktów spożywczych dobrych dla skóry, ale jest kilka naprawdę najwyższej klasy. Możesz uzyskać lepsze odżywianie, jedząc takie pokarmy. Pomaga to poprawić zdrowie skóry i uzyskać wymarzoną cerę dzięki naturalnej pielęgnacji skóry.

Marchew

Marchewka może zaoferować mnóstwo beta-karotenu do pielęgnacji skóry. Ten beta-karoten jest przekształcany w witaminę A, którą można wykorzystać w organizmie. W rzeczywistości witamina A jest najważniejszą witaminą, jeśli chodzi o pielęgnację skóry; pomaga we wzroście i zachowaniu komórek skóry. Ponadto marchew dostarcza witaminę C, która jest tak ważna, aby uzyskać przeciwutleniacze niezbędne do usuwania wszystkich wolnych rodników. Również jedzenie marchewki jest bardzo ważne, jeśli chcesz uzyskać skuteczny i naturalny filtr przeciwsłoneczny.

Łosoś

Łosoś odgrywa znaczącą rolę w naturalnej pielęgnacji skóry i zawiera dużo kwasów tłuszczowych omega 3. Pomaga to w zmniejszeniu częstości występowania zatkanych porów, ograniczeniu wytwarzania środków zapalnych, zmniejszeniu suchości i zwiększeniu elastyczności. Możesz również uzyskać wysokie stężenie DMAE z dzikiego łososia. DMAE pomaga w ujędrnianiu skóry i zostało to dobrze ugruntowane. DMAE zmniejsza również związany z wiekiem spadek pamięci.

dieta dla cery - łosoś powinien być w Twojej diecie
DMAE można znaleźć w produktach pochodzenia naturalnego. Najbardziej obfitym źródłem tego związku są owoce morza (np. kalmary), oraz niektóre gatunki ryb (w tym wymieniony wcześniej łosoś).

Jagody

Jagody, takie jak jagody, truskawki i jeżyny są bardzo dobre dla Twojej skóry. Jagody pomagają w produkcji kolagenu, który zmiękcza skórę. Jagody są bogatym źródłem przeciwutleniaczy, które są niezbędne do zwalczania szkodliwych wolnych rodników. Jagody i inne jagody są znakomitym źródłem witamin do pielęgnacji skóry. Z nich można uzyskać ryboflawinę, witaminę E, witaminę C oraz nierozpuszczalny i rozpuszczalny błonnik.

Słodkie ziemniaki

Sweet Potato jest jedną z najlepszych, jeśli chodzi o żywność odpowiednią do naturalnej pielęgnacji skóry. Słodkie ziemniaki zawierają witaminę C, beta-karoten i witaminę E. Witamina E jest używana do odnawiania witaminy C, a tym samym odgrywa kluczową rolę w zwiększaniu wydajności witaminy C jako przeciwutleniacza.

Inne produkty dobre dla skóry  to granat, awokado, produkty mleczne, zielona herbata, produkty pełnoziarniste i nasiona słonecznika. Oprócz wszystkich produktów spożywczych, które pomagają w utrzymaniu zdrowia skóry, masz również te, których należy unikać, takie jak alkohol, czekoladki, napoje zawierające kofeinę, tłuszcze nasycone itp.

Lavender

Matka rocznego Janka. Tworzę markę lavender store. Ruszamy w styczniu.