Narodziny dziecka co trzeba kupić

Narodziny dziecka co trzeba kupić

Oczekiwanie na pojawienie się dziecka jest ekscytującym i zniechęcającym doświadczeniem. Dlatego najlepiej jest być przygotowanym. Posiadanie listy kontrolnej może czasami pomóc, ale ważne jest również, aby sprawdzić, czy nie brakuje Ci czegoś istotnego. Zamiast żałować tego później, najlepiej jest mieć wszystkie niezbędne rzeczy, zanim powitasz dziecko w domu. Dla wszystkich oczekujących rodziców przygotowaliśmy listę wszystkich produktów dla niemowląt, które powinny znaleźć się w Twoim domu zanim pojawi się dziecko.

Kołyska

Jeśli jeszcze nie kupiłaś kołyski, to jest to znak, abyś kupiła ją jak najszybciej. Będziesz żałować, że nie dałaś swojemu dziecku wystarczająco wygodnej przestrzeni do spania. Dziecko może spać w Twoim łóżku tylko tak długo. Zapewnienie im własnej przestrzeni do spania w ich pokoju pomoże im szybciej wejść w harmonogram snu.

Wózek

To jest wskazówka dla wszystkich nowych rodziców, którzy chcą, aby dziecko zasypia szybciej. Wielu rodziców korzysta z wózka, ponieważ bujanie pomaga dziecku szybciej zasnąć.

Fotelik samochodowy

Jeśli jest jedna rzecz, której będziesz potrzebować zaraz po urodzeniu dziecka. Jak inaczej bezpiecznie przetransportujesz dziecko do domu? Możesz argumentować, że matka nie będzie miała nic przeciwko noszeniu dziecka. Ale ponieważ matka jest już wyczerpana i dochodzi do siebie, podróż samochodem do domu da nowej mamie trochę bardzo potrzebnego odpoczynku.

Fotelik samochodowy oferuje również o wiele większą ochronę niż ramiona matki w razie nieszczęśliwego wypadku. Dobrym pomysłem jest zakup fotelika dobrej jakości, a zainstalowanie go przed terminem porodu jest również dobrym podejściem. Nie chcesz mieć problemów z fotelikiem, kiedy dziecko jest gotowe do opuszczenia szpitala.

Monitorowanie niemowląt

Gdy dziecko zacznie układać się do snu, Twoje życie zacznie wracać na właściwe tory. Ale ponieważ dziecko rośnie do hiperaktywnego niemowlęcia, trzeba będzie mieć oko na ich aktywność, aby zobaczyć, czy śpi lub, czy próbuje wspiąć się z łóżeczka. Głównym celem monitorów dla niemowląt jest zapewnienie rodzicom wyraźnej wizji tego, gdzie ich dziecko jest przez cały czas. Mają one również możliwość połączenia głosowego, dzięki czemu można usłyszeć, co dzieje się w pokoju.

Szumiący miś

Jedną z najczęstszych rzeczy, z którą zmagają się nowi rodzice jest nocne karmienie i przewijanie. Dzieci często mają tendencję do budzenia się w środku nocy. Jeśli jesteś jednym z tych rodziców, którzy chcą, aby ich dzieci miały głęboki sen zgodnie z harmonogramem, możesz kupić szumiącego misia do wytwarzania hałasu.

Daje to niemowlętom poczucie stabilności i trenuje je do spania bez zakłóceń. Biały szum maszyny również maskuje dźwięk zewnętrznych zakłóceń, co spowoduje, że sen będzie niezakłócony. Twoje dziecko obudzi się rano odświeżone, co będzie idealną sytuacją dla szczęśliwych domowników. Jeśli nie jesteś pewna tego zakupu, zawsze możesz włączyć youtube w komórce z szumem dla dzieci.

Buteleczka

Nawet jeśli planujesz karmić piersią, zaopatrzenie się w butelki będzie działało na Twoją korzyść. Jeśli jesteś pracującą mamą, będziesz musiała zostawić mleko w lodówce, które następnie przelejesz do butelki. Po pierwszych sześciu miesiącach, dobrym podejściem jest powolne odzwyczajanie dziecka od przestawiania się na butelki.

Krzesełko

Jest to niezbędny element, gdy dziecko jest już na tyle dorosłe, by samodzielnie siedzieć. Wysokie krzesło da dziecku wystarczająco dużo autonomii, aby jeść i pić na własną rękę. Możesz nawet ustalić rutynę jedzenia przy stole jadalnym razem jako rodzina. Dzięki temu dziecko będzie miało świetną okazję do nauki, ponieważ będzie próbowało naśladować ruchy i nawyki rodziców.

Istnieją różne rodzaje wysokich krzesełek dostępnych na rynku, więc wybór wolnostojącego jest prawdopodobnie najlepszy. Należy również wziąć pod uwagę fakt, że trzeba będzie czyścić krzesło. Tak długo, jak projekt krzesła obiecuje, że czyszczenie będzie łatwe, należy go kupić. Przenośność jest również istotnym czynnikiem, na który należy zwrócić uwagę.

Podsumowanie

Powyższa lista to inspiracja. Powyższe rzeczy nawet dodać je do swojego notesu, abyś mogła je zdobyć, zanim będziesz musiała pójść do sklepu. Wszystkie te przedmioty pomogą Twojemu dziecku dobrze zaaklimatyzować się w nowym domu. Jako nowy rodzic będziesz mógł również łatwo przechodzić z różnych etapów życia dziecka.

Lavender

Matka rocznego Janka. Tworzę markę lavender store. Ruszamy w styczniu.