Czym charakteryzuje się marka Ziaja oraz jakie produkty można znaleźć w jej gamie?

Czym charakteryzuje się marka Ziaja oraz jakie produkty można znaleźć w jej gamie?

Firma Ziaja znana jest chyba każdej osobie, która dba o swoją cerę. Nic dziwnego: marka ta istnieje od 1989 roku i do dziś 100 proc. jej udziałów to polski kapitał. Jest więc rodzimą marką, która oferuje szeroką gamę produktów przeznaczonych do dbania o skórę twarzy i ciała, a także do włosów. Sprawdźmy, co jeszcze ją wyróżnia oraz jakie dokładnie produkty można znaleźć w jej gamie! Serdecznie zachęcamy do lektury i poznania szczegółowych informacji.

Jaka dokładnie jest historia marki Ziaja?

Historia firmy Ziaja sięga 1989 roku, gdy została ona założona przez dwóje farmaceutów, czyli Aleksandrę oraz Zenona Ziaja. Pierwszym produktem, który znalazł się w ofercie był krem oliwkowy dostępny w asortymencie marki aż do dziś oraz cieszący się sporą popularnością. Jednak od samego początku gama produktowa firmy bardzo się rozwijała, dzięki czemu dziś obejmuje ponad 1200 kosmetyków spełniających potrzeby wymagających klientów, ale także dostępnych w przystępnej cenie.

Co ważne, pomimo tak długiej obecności na rynku marka wciąż istnieje i wciąż opiera się wielu polskim oraz zagranicznym konkurentom. Najlepiej świadczy to o jej ofercie, która spełnia potrzeby klientów i to nie tylko w Polsce, ale również na innych rynkach. Bez wątpienia więc jest doceniana.

Jakie produkty można znaleźć w ofercie marki Ziaja?

Asortyment marki jest bardzo szeroki, co pozwala skompletować całą domową kosmetyczkę niezbędną do dbania o cerę. Poza kosmetykami, w asortymencie firmy dostępne są także dermokosmetyki przeznaczone do delikatniejszej cery wymagającej szczególnej pielęgnacji. Ziaja to także delikatne preparaty do cery intymnej, które powinny znaleźć się w kosmetyczce każdej kobiety. Ciekawą serią jest też Ziaja PRO, czyli profesjonalna seria dedykowana do pielęgnacji, która może być wykorzystywana zarówno w salonie, jak i do użytku własnego w domu.

W gamie można znaleźć także wiele preparatów wegańskich, które są zgodne z aktualnymi trendami w pielęgnacji, a także potrzebami klientów świadomych kwestii ekologicznych.

Czy to koniec? Oczywiście nie! Ziaja dba także o mężczyzn! Panowie mogą znaleźć w ofercie firmy szeroką gamę produktów do mycia twarzy i ciała, a także pielęgnacyjnych do brody. Co ważne, wszystkie one dostępne są w bardzo przystępnych cenach, które oczywiście również mają znaczenie w przypadku takich preparatów.

Zamknięciem asortymentu są kosmetyki przeznaczone do pielęgnacji delikatnej skóry dzieci. Są to produkty łagodne i sprawdzone pod kątem bezpieczeństwa składu, a nierzadko również wegańskie.

Dlaczego zdecydowanie warto sięgnąć po kosmetyki Ziaja?

Kosmetyki Ziaja to wiele atutów. Przede wszystkim mają dobre składy, ale są niejednokrotnie znacznie tańsze, aniżeli produkty z podobnej kategorii u konkurentów. Klienci bardzo to doceniają, sięgając po produkty tej marki. Dodatkowo firma ta należy do bardzo popularnych w Polsce. Dzięki temu jej produkty są łatwe do znalezienia, co sprawia, że można szybko uzupełnić ich zapas.

Zaletą jest też szeroka gama produktów, o której pisaliśmy powyżej. Ziaja jest bowiem specjalistą w zakresie preparatów pielęgnacyjnych odpowiadających na potrzeby różnych Klientów.

Znana, lubiana i ceniona. Właśnie taka jest marka Ziaja, której produkty można znaleźć w każdej dobrej drogerii stacjonarnej oraz online. Zdecydowanie warto sięgać po jej preparaty i to niezależnie od typu cery. Firma proponuje bowiem także dermokosmetyki oraz kosmetyki do cery o szczególnych wymaganiach.

Lavender

Matka rocznego Janka. Tworzę markę lavender store. Ruszamy w styczniu.