Czy warto inwestować w zamienniki perfum?

Czy warto inwestować w zamienniki perfum?

Choć na rynku są od wielu lat, zamienniki perfum nie zawsze cieszyły się dobrą sławą. Użytkownicy często nie byli zadowoleni z otrzymywanego zapachu, a także jego wątpliwej trwałości. Obecnie jednak bardzo wiele się zmieniło, a ich jakość znacznie wzrosła, dlatego miłośnicy perfum coraz częściej sięgają po odpowiedniki najmodniejszych zapachów. Czym jednak są zamienniki perfum i czy warto w nie inwestować? Odpowiadamy!

Czym są odpowiedniki perfum?

Odpowiedniki perfum to nic innego jak zapachy inspirowane oryginalnymi produktami. Ich sposób produkcji nie różni się niczym od markowych perfum, a co więcej – polega na identycznych, precyzyjnie opracowanych recepturach. Formuła oryginalnych zapachów jest dokładnie odtwarzana, aby kompozycja zamiennika była tak samo piękna i pełna, a także równie długo utrzymywała się na skórze. Aby otrzymać taki efekt, w odpowiednikach powtórzone są nie tylko wszystkie składniki i nuty zapachowe, ale też ich proporcje oraz ilość użytych utrwalaczy odpowiedzialnych za trwałość zapachu.

Jaka jest trwałość zamienników perfum?

Firmy zajmujące się produkcją perfum lanych, takie jak Mandoco korzystają z najlepszych surowców i olejów zapachowych pochodzących od zaufanych dostawców. Dzięki temu jakość perfum lanych nie różni się od oryginalnych zapachów. Ponadto wykorzystanie wysokojakościowych utrwalaczy w odpowiednich proporcjach gwarantuje świetną trwałość zapachu. Decydując się na zamienniki perfum, będziesz mogła używać ich w dokładnie taki sam sposób, jak markowych produktów. Dwa psiknięcia wystarczą, byś czuła delikatny zapach wokół siebie przez wiele godzin.

Czy warto kupować perfumy lane?

Inwestycja w zamienniki francuskich perfum to świetny pomysł z wielu powodów. Przede wszystkim będziesz mogła cieszyć się znacznie tańszym zapachem, który nie różni się niczym od oryginału. Wysoka cena markowych perfum wiąże się bowiem z drogimi flakonami oraz kosztami przeznaczanymi przez firmy na kampanie reklamowe i marketing. Cena odpowiedników natomiast okrojona jest z tych elementów i wynika jedynie z kosztów ich produkcji oraz składników, które nie są tak wysokie.

Co więcej, wybierając perfumy lane, możesz zdecydować się na zakup kilku swoich ulubionych zapachów. Cena markowych perfum jest bowiem często nawet kilkukrotnie wyższa niż flakonu z zamiennikiem. Firmy oferujące wysokiej jakości odpowiedniki zapewniają również dostęp do mnóstwa zapachów – zarówno damskich, jak i męskich. Dzięki temu z łatwością znajdziesz wśród nich propozycje, w których się zakochasz.

Lavender

Matka rocznego Janka. Tworzę markę lavender store. Ruszamy w styczniu.