Wydarzenia

Wróć do Wydarzeń
14951839779112.jpg
  • 2017-05-24
    środa
    Warszawa
    Villa Foksal

Polish Luxury Market Summit

dodano: 19.05.2017

24 maja 2017 roku odbędzie się druga już edycja unikatowego na polskim rynku wydarzenia Polish Luxury Market Summit. Tym razem konferencja jest poświęcona przyszłości branży dóbr luksusowych.

Dla klientów i partnerów biznesowych mamy specjalny rabat 40%. Podczas zakupu zaproszenia należy użyć kodu NOB-40. Link do systemu rezerwacji https://plms-2017.konfeo.com 

Konferencja gromadzi liderów biznesowych sektora premium zarówno z Polski, jak z innych krajów Europy. Dla uczestników będzie to wyjątkowa okazja, by zapoznać się z trendami funkcjonującymi obecnie w branży i wymienić się doświadczeniami z innymi gośćmi, jak również nawiązać nowe kontakty biznesowe. Dla marek luksusowych, które coraz dynamiczniej wchodzą w świat cyfrowy, by dotrzeć do młodszych pokoleń klientów, wyjątkowo istotne jest pogodzenie tego z zachowaniem unikalnego charakteru marki. Ta kwestia będzie jedną z poruszanych podczas prelekcji i paneli dyskusyjnych.

Najważniejsze zagadnienia tegorocznej konferencji są związane z przyszłością luksusu, a konkretnie trendami, które docierają do  Polski z Europy Zachodniej i ze Stanów Zjednoczonych. Dziś liczy się więcej, aniżeli tylko sam produkt – największe znaczenie mają doświadczenia, jakie ze sobą niesie, i konotacje, które wzbudza u odbiorców marki.

Zaproszeni specjaliści będą omawiać zachodzące w branży zmiany, przenikanie się kanałów online i offline, a także wnioski płynące z unikatowego na polskim rynku badania przeprowadzonego na grupie zamożnych osób. Badanie odnosi się do sposobów spędzania wolnego czasu, korzystania z mediów, stosunku do luksusu i jego wyznaczników. Szczegóły badania i wnioski omówią Beata Orkwiszewska, Group Account Director i Anna Kuropatwa, Data Insight Director z Havas Media.

Będzie również poruszony temat związku między segmentem premium a kulturą i sztuką. Goście konferencji będą się mogli dowiedzieć, jakie efekty mogą płynąć z połączenia muzyki klasycznej i biznesu, a także jak chronić markę, własność intelektualną i reputację. W panelu dyskusyjnym na temat wspierania kultury przez marki luksusowe wezmą udział m.in. Małgorzata Cecherz-Kowalska, dyrektor marketingu BMW Group Poland, Magda Bulera-Payne, eskspert PR ds. rynku dóbr luksusowych oraz Karolina Nowak-Sarbińska, która zarządza inwestycjami w dzieła sztuki w firmie Wealth Solutions. Moderatorem panelu będzie Ewa Mierzejewska, redaktor naczelna magazyu „Dom & Wnętrze”. W gronie prelegentów znajdują się eksperci piastujący wysokie stanowiska menedżerskie i dysponujący wieloletnim doświadczeniem w swojej branży, wśród nich Thomas Drevet z Christian Dior w Dubaju.

Konferencja jest skierowana do konsumentów rynku dóbr luksusowych, a także do prezesów, członków zarządów, dyrektorów zarządzających, szefów marketingu i PR, dyrektorów kreatywnych, brand managerów, osób odpowiedzialnych za strategie marketingowe oraz sprzedaż luksusowych produktów i usług, a także do prywatnych przedsiębiorców i inwestorów. Agenda jest na bieżąco aktualizowana, a szczegóły i formularz rejestracyjny można znaleźć pod adresem http://bookofluxury.com/