3 kolczyki w uchu – jak je zestawiać?

3 kolczyki w uchu – jak je zestawiać?

Noszenie biżuterii to nie tylko ozdabianie ciała, ale także wyrażanie samego siebie. Czasami potrzeba do tego więcej niż standardowej pary kolczyków. 3 kolczyki w uchu często spotyka się u osób, które wyjątkowo lubią dodatki do swoich stylizacji. Jak zestawiać więcej niż jedną parę biżuterii? O czym warto pamiętać, decydując się na 3 kolczyki w jednym uchu? Zobaczcie nasz poradnik!

3 kolczyki w uchu – zestaw dla lubiących oryginalne rozwiązania

Mówi się, że od przybytku głowa nie boli. Jednak w przypadku biżuterii, warto wiedzieć jak łączyć ze sobą większą ilość dodatków. Zestaw kolczyków do 3 dziurek w uchu to z pewnością niestandardowe rozwiązanie. Niemniej cieszy się ono dużym zainteresowaniem, zwłaszcza wśród młodzieży czy osób o określonym stylu.

3 kolczyki w uchu to sposób na wyrażenie siebie i pokazanie modnej biżuterii. Takie rozwiązanie przyciąga wzrok i dodaje ekstrawagancji każdej kreacji. Podkreśla urodę jej właścicielki, a także uzupełnia nawet najzwyklejszą fryzurę. Jednak zanim zdecydujecie się na trzy kolczyki w uchu, sprawdźcie, jak zestawiać ze sobą takie ozdoby. Zbyt duża ilość biżuterii można przytłaczać, a takiego efektu z pewnością nie chcielibyście osiągnąć.

Kolczyki na 3 dziurki – postaw na różne rozmiary

Kompletując damskie kolczyki na kilka dziurek w uchu, pomyślcie o ozdobach w tym samym stylu, ale w innych wielkościach. To dobre rozwiązanie, zwłaszcza dla osób, które mają już swój ulubiony typ kolczyków. Sprawdzą się zwłaszcza 3 kolczyki w uszach w kształcie okręgów. Wiszące dodatki w różnych rozmiarach, należy zakładać od najmniejszego do największego. Z tym, że ten ostatni powinien znajdować się w dziurce najbliżej twarzy.

Niestandardowa biżuteria dla kobiet, taka jak kolczyki na 3 dziurki, w różnych rozmiarach, sprawdzi się zarówno w przypadku kółek wąskich, jak i tych szerszych. Takie zestawienie będzie świetnie prezentować się w połączeniu z eleganckimi kreacjami, jak i nieco bardziej młodzieżowym lookiem. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby łączyć ze sobą okręgi wąskie oraz te szersze. Powstanie wtedy jeszcze bardziej niestandardowy zestaw kolczyków do 3 dziurek w uchu.

Dobierając kolczyki w różnych rozmiarach, sprawdźcie też pomysł z 3 kolczykami w uchu w kształcie sztyftów. Biżuteria, która przylega do ucha, może być noszona na co dzień, bez obawy o zahaczenie o fragment ubioru lub o włosy. Ułożenie okrągłych sztyftów, od największego do najmniejszego, kierując się w stronę krawędzi ucha, może optycznie je wydłużyć. Dlatego taki komplet jest szczególnie polecany paniom o mniejszych małżowinach usznych.

Kolczyki na 3 dziurki w różnych rozmiarach, dobrze wyglądając w formie krzyżyków. Można tutaj nieco zaszaleć i nie tylko ułożyć je według wielkości, ale także obrócić w różnych kierunkach, Taki zestaw wygląda wtedy z daleka, jakby składał się z odmiennych elementów.

3 kolczyki w płatku ucha – odważne pomieszanie

Decydując się na 3 kolczyki w uchu nie jesteście skazani tylko na jeden styl biżuterii. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby mieszać ze sobą dodatki w różnych odmianach.

Dobrze wygląda ze sobą zestaw 3 kolczyków w uchu, gdzie jeden z nich to delikatnie wiszący splot, drugi to niewielki okrąg, a trzeci to maleńki sztyft. Oczywiście to tylko przykładowe połączenie. W tym przypadku możecie zaszaleć z wyobraźnią i tym, co aktualnie posiadacie w szkatułce z biżuterią.

Pamiętajcie, że decydując się na konkretne style 3 kolczyków w uszach, możecie nie tylko dodać uroku swojej stylizacji, ale i optycznie poprawić wygląd twarzy. Jeśli w zestawie 3 kolczyków w uchu znajdą się wiszące dodatki, możecie „wydłużyć” swoje rysy, jak i szyję. Z kolei, gdy na uchu pojawią się dodatkowo kolczyki sztyfty, ułożone od największego do najmniejszego, zmieni się także optyczna długość małżowiny. Dzięki prostemu zabiegowi można szybko i bezinwazyjnie wysmuklić swój wygląd. 

zdjęcie główne autor: vladimirfloyd

Lavender

Matka rocznego Janka. Tworzę markę lavender store. Ruszamy w styczniu.