Jak dopasować zdjęcie w tle na facebooku

Jak dopasować zdjęcie w tle na facebooku

Czy znasz odpowiedni rozmiar zdjęcia na okładkę Facebooka, aby zrobić wrażenie na swoich fanach? Czy Twoje zdjęcie profilowe na Facebooku ma taki rozmiar i styl, aby skutecznie reprezentować Twoją firmę? Jakie powinny być wymiary zdjęcia w tle na Facebooku? Skorzystaj z tych wskazówek, aby stworzyć idealne zdjęcie na profilu.

Jak dopasować zdjęcie w tle na facebooku

Zdjęcia i filmy w tle na Facebooku powinny mieć 820 pikseli szerokości i 312 pikseli wysokości. Jest to jednak rozmiar, w jakim plik będzie widoczny dla widzów korzystających z komputerów. W przypadku urządzeń mobilnych plik ma 640 pikseli szerokości i 360 pikseli wysokości . To inny współczynnik proporcji, więc pamiętaj, że Twój obraz lub film może wyglądać inaczej w zależności od urządzenia widza.

Martwisz się o przycięcie lub zapisanie filmu w odpowiednim rozmiarze? Nie martw się, Facebook automatycznie dostosowuje szerokość zdjęcia lub filmu, aby wypełnić przestrzeń na zdjęcie na okładkę, a także możesz przeciągnąć zdjęcie, aby zmienić położenie obszaru, który chcesz zobaczyć.

zdjęcia w tle facebook wymiary

Twoje zdjęcie profilowe na Facebooku

Zdjęcie profilowe na Facebooku jest wyświetlane w rozmiarze 170 x 170 pikseli i jest przycięte do kwadratu, ale w przypadku reklam lub postów będzie wyglądało na okrągłe.

W idealnym przypadku logo Twojej organizacji powinno być zdjęciem profilowym na Twojej stronie na Facebooku. Ale niektóre logo zostały zaprojektowane na długo przed Facebookiem i mogą nie pasować do przestrzeni zdjęć profilowych.

Aby upewnić się, że obraz nie zostanie przycięty przez rozmiar wyświetlacza, możesz spróbować dodać trochę miejsca wokół swojego logo, aby nie było niezręcznie przycięte.

ggooggllee

Ggooggllee - notoryczny użytkownik google.