Łazienka w nowoczesnym lub klasycznym wydaniu – dlaczego warto zdecydować się na miskę WC z kolekcji Kartell·Laufen i The New Classic?

Łazienka w nowoczesnym lub klasycznym wydaniu – dlaczego warto zdecydować się na miskę WC z kolekcji Kartell·Laufen i The New Classic?

Szwajcarska marka Laufen dzięki współpracy z najbardziej uznanymi projektantami proponuje klientom możliwość stworzenia łazienki w neoklasycznym lub nowoczesnym stylu z wykorzy-staniem świetnie prezentujących się kolekcji The New Classic oraz Kartell·Laufen. Obydwie kolekcje pozwalają na kompletne i spójne wyposażenie łazienki, a także oferują rozwiązania sprawdzające się zarówno w mniejszych, jak i większych pomieszczeniach. Warto między in-nymi zwrócić uwagę na starannie zaprojektowane miski WC podwieszane w wersji rimless, które prezentują się niezwykle estetycznie i jednocześnie zachwycają swoją funkcjonalnością. Czym wyróżnia się tego typu miska WC podwieszana rimless i w jakich łazienkach sprawdzi się najlepiej?

Nowoczesne miski WC podwieszane z kolekcji Kartell·Laufen – czym się wyróżniają?

Ludovica i Roberto Palomba to małżeństwo uznanych projektantów. Zaprojektowane przez nich produkty znajdują się m.in. w portfolio marki Laufen oraz Kartell. To właśnie dzięki współpracy z nimi powstała wyjątkowa kolekcja Kartell·Laufen. Pojawiające się w jej ramach elementy wyposażenia łazienki wyróżniają się nowoczesnymi, eleganckimi formami i oryginalnymi kolorami dodającymi łazience charakteru. Warto między innymi zwrócić uwagę na miskę WC podwieszaną rimless, która występuje w takich kolorach jak klasyczna biel, ale także matowa czerń, grafit czy szarość. Niewątpliwą zaletą kolorów w matowym wykończeniu jest z kolei fakt, że skutecznie przyciągają one wzrok domowników lub gości i świetnie sprawdzają się w łazienkach urządzonych w różnych stylach. Do każdej miski WC można również dobrać wolnoopadającą deskę, którą da się łatwo zdjąć, aby dokładnie wyczyścić wszystkie trudno dostępne miejsca.

Miski bezkołnierzowe rimless wyróżniają się brakiem trudno dostępnych zakamarków, w których zwykle gromadzi się najwięcej zanieczyszczeń, bakterii oraz kamienia. Ponadto ze względu na brak kołnierza możemy zredukować ilość wody potrzebnej do dokładnego opłukania całej wewnętrznej strony miski. Warto również wspomnieć, że miska WC podwieszana rimless z kolekcji Kartell·Laufen występuje w dwóch wersjach, jeśli chodzi o rozmiar: standardowej mierzącej 54,5 cm szerokości oraz krótkiej wersji compacto wynoszącej 49 cm szerokości. Mniejsza wersja bardzo dobrze sprawdzi się w łazienkach o niewielkiej przestrzeni, w których ważny okazuje się każdy dobrze wykorzystany metr kwadratowy. Co więcej, klienci mogą zdecydować się na model ze specjalną powłoką Laufen Clean Coat®, która dzięki gładkiej powierzchni ułatwia utrzymanie wszystkich elementów w czystości.

Wyjątkowa miska WC podwieszana z kolekcji The New Classic – klasyczne rozwiązania połączone z nowoczesną technologią

Kolekcja The New Classic powstała we współpracy z projektantem Marcelem Wandersem, któremu nadał klasycznym kształtom i rozwiązaniom zupełnie nowego wyrazu, zachowując jednak ich elegancki charakter. Dlatego łazienki stworzone z wykorzystaniem tej kolekcji zachwycają wysoką estetyką wykończenia oraz luksusowymi inspiracjami. Oprócz takich elementów wyposażenia jak starannie wykonane wanny czy umywalki na uwagę zasługuje również miska WC podwieszana rimless, która wyróżnia się delikatnymi, opływowymi kształtami. Jej subtelne linie sprawiają, że bardzo dobrze dopasowuje się do klasycznych aranżacji.

Klienci decydujący się na miskę WC podwieszaną rimless mogą zdecydować się na model ze wspomnianą wcześniej powłoką Laufen Clean Coat®, która uszlachetnia powierzchnię ceramiki, zapobiegając osadzaniu się na niej różnego rodzaju zanieczyszczeń. Warto również wspomnieć, że marka Laufen oferuje nowoczesne stelaże, które pozwalają na zredukowanie ilości spłukiwanej wody do 4,5l/3l, a nawet 4l/2l.

Podczas projektowania łazienek wyróżniających się oryginalnym stylem wykończenia możliwość wyboru podwieszanej miski WC, która bardzo dobrze dopełni całą aranżację, staje się niezwykle ważnym elementem całego remontu. Dlatego też w ofercie marki Laufen klienci mogą znaleźć starannie zaprojektowane bezkołnierzowe miski WC, które charakteryzują się stylowym designem oraz funkcjonalnością.

iouyt

Jestem iouyt. Od roku publikuję filmy na youtube. Ostatnio postanowiłem spróbować swoich sił w pisaniu. Pod trudnym do wypowiedzenia pseudonimem iouyt kryje się Marcin.