Butik

Cena: od 1199 zł
Cena dla klientów NC

Zapytaj o ofertę

Kurs nurkowania PADI OWD

Kategoria: Adrenalina

Kurs dla OWD to dobry sposób na rozpoczęcie Przygody z nurkowaniem, gdyż prowadzony jest przez licencjonowane Centrum Nurkowe i obejmuje zajęcia teoretyczne, basenowe oraz zajęcia na wodach otwartych.

Szkolenie teoretyczne obejmuje wykłady z instruktorem, książkę, quizy oraz filmy przy użyciu których zdobędziesz wiedzę technikach nurkowania tak, aby nurkować bezpiecznie i wygodnie. Poznasz sprzęt nurkowy oraz środowisko wodne. Podsumowaniem zajęć jest egzamin.Szkolenie basenowe jest to niezwykle istotny element treningu przygotowujący do nurkowań w środowisku naturalnym, czyli w tzw. wodach otwartych. Dzięki zajęciom basenowym, nabędziecie praktyczną wiedzę w sposób komfortowy. Nauczymy Was prawidłowych nawyków związanych z nurkowaniem, odpowiednich procedur, bezpieczeństwa pod wodą oraz zapoznamy ze sprzętem nurkowym. zapoznanie się ze sprzętem, nauka pływania i zanurzania się w ABC (maska, fajka, płetwy), nauka prawidłowego i bezpiecznego pływania w sprzęcie nurkowym, praktyczna i właściwa obsługa kamizelki ratunkowo-wypornościowej, ćwiczenia regulujące pływalność pod wodą, techniki właściwego oddychania pod wodą, procedury bezpieczeństwa, znaki nurkowe.Szkolenie na wodach otwartych ma na celu praktyczne wdrożenie i utrwalenie zdobytych na basenie umiejętności oraz zastosowanie wiedzy teoretycznej. Dodatkowo, w trakcie szkolenia, każdy z uczestników powinien posiąść umiejętność bezpiecznego nurkowania z innym nurkiem.

Szkolenie na wodach otwartych prowadzone jest w weekendy (sobota i niedziela) i trwają od 9-tej do ok. 14-tej. W tym czasie uczestnik wykonuje po 2 nurkowania szkoleniowe doskonalące umiejętności nurkowe. Aby ukończyć szkolenie podstawowe i uzyskać certyfikat PADI Open Water Diver (OWD) należy wykonać 4 nurkowania w wodach otwartych. Tym samym nabywa się prawo do nurkowania w parze z drugim płetwonurkiem do głębokości 18m (PADI OWD), wypożyczania sprzętu w bazach nurkowych na całym świecie, udziału w nurkowaniach turystycznych i kontynuacji szkolenia nurkowego.

Ceny Vouchera zależnie od lokalizacji:

  • Warszawa - 1199 zł
  • Lublin - 1390 zł
  • Szczecin - 1574 zł
  • Gdynia - 1499 zł
  • Poznań - 1570 zł
  • Łódź - 1598 zł
  • okolice Kielc - 1349 zł
  • Bydgoszcz - 1713 zł
  • Kraków - 1399 zł