Samochód osobowy lub dostawczy w atrakcyjnym leasingu

Samochód osobowy lub dostawczy w atrakcyjnym leasingu

Bezpieczny, niezawodny, nowoczesny samochód to podstawa funkcjonowania biznesu. Prowadząc działalność gospodarczą, najlepiej sfinansować go w ramach atrakcyjnego leasingu.

Czym jest leasing? Z czego wynika jego popularność?

Leasing to forma finansowania zakupu samochodu, z której najczęściej korzystają przedsiębiorcy. Jego popularność związana jest z atrakcyjnych warunkami, z których może skorzystać korzystający z niego klient. Do najważniejszych z nich zalicza się:

  • pojazd leasingowany nie jest znacznie droższy niż ten, który został kupiony od ręki za gotówkę;
  • samochód wzięty w leasing w wielu przypadkach może stanowić środek trwały, czyli taki, który nie ma żadnego negatywnego wpływu na zdolność kredytową działalności gospodarczej;
  • w ramach leasingu bardzo często oferowane jest serwisowanie.

W skrócie – leasing to kompleksowe rozwiązanie dla przedsiębiorstw.

Osobowa lub dostawcza Dacia w korzystnym leasingu dla firm

Skorzystanie z leasingu Dacia Financial Services wiąże się z szeregiem korzyści dla klienta. Leasingobiorca może być pewien tego, że procedura jego uzyskania będzie prosta, a przy tym niezwykle szybka. Ponadto zadbano o minimum zabezpieczeń oraz zredukowanie formalności, które w przeszłości potrafiły być prawdziwą zmorą – https://www.daciafinansowanie.pl/finansowanie/leasing.

Do najważniejszych cech leasingu dla firm od Dacia Financial Services – zarówno na auta osobowe, jak i dostawcze – należą:

  • opłata wstępna nawet od 0%;
  • elastyczny okres finansowania (od 24 do 60 miesięcy);
  • równe, miesięczne raty;
  • formalności i koszty rejestracyjne realizowane przez leasingodawcę;
  • wszystkie procedury związane z finansowaniem, ubezpieczeniem oraz oddaniem samochodu w ręce leasingobiorcy załatwiane w autoryzowanym salonie Dacii.

Leasing Dacia Financial Services stanowi gwarancję znakomitych warunków. Zadbaj o swój biznes i sprawdź niniejszą ofertę! Naprawdę warto!

Post Comment