Który dostawca zapewnia dostęp do kanałów zagranicznych?

Który dostawca zapewnia dostęp do kanałów zagranicznych?

Piątkowy wieczór, przekąski i dobry film brzmią jak plan idealny na spędzenie wolnego czasu. Warto przy tym zaopatrzyć się w pakiet telewizyjny, który umożliwi dostęp do najpopularniejszych kanałów zagranicznych. Z pomocą śpieszy INEA. Pakiety, które umożliwiają swobodny wybór kanałów tematycznych, z pewnością usatysfakcjonują nawet najbardziej wymagających klientów.

Co oferuje pakiet telewizyjny INEA?

Telewizja HIWAY dostosowuje się do wymagań klientów. W ramach tej samej umowy możliwe jest dodanie wybranych paczek z kanałami telewizyjnymi. To klient decyduje, jakie programy chce mieć i co oglądać. Co jest wyjątkowego w telewizji INEA? Pakiety paczek tematycznych kanałów można w każdej chwili wyłączyć, płacąc jedynie za ten miesiąc, w którym były one aktywne.

Sezon sportowy, ciekawy film lub wizyta rodziny z dziećmi są idealną okazją do przyłączenia do telewizji INEA pakietu tematycznego z wybranymi kanałami. Wśród ponad 100 kanałów możliwy jest dostęp do programów muzycznych, rozrywkowych, informacyjnych sportowych, bajek dla dzieci, seriali oraz filmów.

Ponadto, dzięki technologii Miracast, możliwe jest połączenie pomiędzy telewizorem a smartfonem, z którego można bezpośrednio wybrać i wyświetlić konkretny program. Wystarczy jedynie zalogować się do INEA Online TV, wpisać swój numer IDK oraz hasło. Dzięki temu można zarówno oglądać telewizję na telefonie, jak i używać smartfona jako skonfigurowanego pilota do telewizora.

Dekoder HIWAY TV pozwala na nagrywanie programów, a nawet całych serii, które będą przechowywane w pamięci urządzenia. W przypadku przegapienia ulubionego programu, możemy cofnąć się do ramówki nawet do 7 dni wstecz. Jeśli spóźniliśmy się na długo wyczekiwany film, dzięki nowoczesnej funkcji powrotu do początku możemy go szybko nadrobić.

Możliwość oglądania najnowszych premier filmowych i seriali

INEA HIWAY TV to również dostęp do kanałów zagranicznych z mega hitami, takimi jak CANAL+, HBO i Cinemax. Dodanie interesującego kanału zagranicznego jest banalnie proste. Wystarczy aktywować wybraną paczkę tematyczną kanałów z oferty telewizyjnej i już po chwili można się cieszyć z nieograniczonej rozrywki.

Programy wyświetlane w ramach pakietu HIWAY TV zapewniają pełnię wrażeń dzięki możliwości oglądania w najwyższej jakości 4K. Dodatkowo możemy oglądać kanały z YouTube’a oraz wypożyczać filmy przez usługę VOD. Dzięki temu można być przez cały czas na bieżąco z najnowszymi hitami odtwarzanymi we własnym domu.

Dostęp do nieograniczonej rozrywki dzięki telewizji mobilnej INEA

Stały dostęp do kanałów zagranicznych możemy mieć również poza domem. Wybierając telewizję HIWAY INEA zyskujemy również bezpłatny dostęp do telewizji mobilnej z kanałami telewizyjnymi na żywo. INEA Online TV  oferuje możliwość jednoczesnego zalogowania się na nawet trzech urządzeniach w tym samym czasie. Dzięki temu każdy domownik będzie mógł się cieszyć z oglądania ulubionego programu spośród ponad 100 oferowanych w ramach usługi HIWAY TV. Telewizja mobilna INEA dostępna jest na różnych typach urządzeń. Można korzystać z telefonu, komputera lub tabletu. A to wszystko dostępne z każdego miejsca będącego w zasięgu sieci.