Atrakcyjny leasing samochodowy na Nissana

Atrakcyjny leasing samochodowy na Nissana

Twoja firma potrzebuje nowoczesnego i niezawodnego samochodu? To znaczy, że niezwłocznie potrzebujesz skorzystać z atrakcyjnego leasingu dla przedsiębiorców! W niniejszym artykule podpowiemy Ci, jakie zalety posiada leasing samochodowy i wskażemy, gdzie szukać korzystnych ofert.

Leasing – skąd wynika jego popularność i jakie korzyści ze sobą niesie?

Jeśli interesuje Cię leasing, to zazwyczaj możesz z niego skorzystać z dnia na dzień. Jeśli dodamy do tego proste procedury, otrzymujemy obraz bardzo korzystnego rozwiązania finansowego.

Leasing samochodowy cieszy się niesłabnącą popularnością, ponieważ:

  • łatwiej go uzyskać niż kredyt (firmy leasingowe zazwyczaj nie określają minimalnego stażu działalności);
  • nie wymaga relatywnie dużego zaangażowania kapitałowego;
  • zapewnia tarczę optymalizującą obciążenia podatkowe oraz umożliwia rozliczenie VAT-u;
  • pozwala oddać samochód w przypadku wystąpienia problemów finansowych (dzięki temu leasingobiorca może zmniejszyć koszty związane z prowadzeniem przedsiębiorstwa).
  • stanowi opłacalne rozwiązanie przy zakupie droższego auta dzięki możliwości amortyzacji, która polega na stopniowym wrzucaniu jego wartości w koszty.

Leasing samochodowy w ofercie Nissan Financial Services

Jeśli w orbicie Twoich zainteresowań znajdują się modele marki Nissan, wybór będzie dość prosty. Prawdopodobnie oferta leasingu Nissan Financial Services okaże się tą najlepszą – https://www.nissanfinance.pl/finansowanie/leasing.

Decydując się na powyższe rozwiązanie, uzyskasz bardzo atrakcyjne i elastyczne warunki, dzięki którym ustalisz wysokość opłaty wstępnej (nawet od 0%) oraz długość trwania umowy leasingowej (od 24 do 60 miesięcy). Po podpisaniu umowy pozostanie Ci już tylko płacenie równych, miesięcznych rat i radość z jazdy nowym Nissanem.

Jeśli zainteresowała Cię powyższa oferta, nie zwlekaj ani chwili dłużej! Zapytaj o więcej informacji przedstawiciela Nissan Financial Services lub odwiedź autoryzowany salon!