Biuro podróży

wróć do Ofert

WAŻNE INFORMACJE

  • Wyspy Cooka

    od 2 522 EUR

    Dla 2 osób ze śniadaniem.
    Oferta nie zawiera przelotu.

zamów wycenę

Wyspy Cooka

14998559733161.jpg

Archipelag Wysp Cooka to 15 małych wysepek położonych w sercu Pacyfiku, w połowie drogi morskiej między Hawajami, a Nową Zelandią. Niektórzy opisują je jako oazę wolności z krystalicznie czystą i ciepłą wodą. Z kolei inni zwracają szczególną uwagę na życzliwość mieszkańców tych wysp. Praktycznie każda pora roku jest dobra na podróż w te strony, aby móc cieszyć się słoneczną pogodą i przyjemnym klimatem.  Z Europy najszybciej można dotrzeć na Wyspy Cooka z dwoma przesiadkami: w Doha oraz w Auckland, w ciągu ok. 30-35 godzin.

Hotel Pacific Resort Aitutaki 5*

Cena od 7900 EUR (15 dni/14 nocy) – pokój typ Premium Beachfront Bungalow dla 2 osób ze śniadaniem

Butkiowy, luksusowy, pięciogwiazdkowy kompleks Pacific Resort Aitutaki, położony jest na wyspie o tej samej nazwie – Aitutaki, w obrębie archipelagu Wysp Cooka. Do dyspozycji gości są przestronne domki lub apartamenty przy plaży. W wychodzącej na lagunę restauracji Goście mogą skosztować pysznych dań kuchni inspirowanej tradycjami kulinarnymi okolic Pacyfiku, a bar przy plaży to doskonałe miejsce na relaks o każdej porze dnia. Obiekt zapewnia Gościom także polinezyjskie posiłki w formie bufetu tematycznego oraz wieczorne występy muzyczne na żywo. Pacific Resort Aitutaki należy do Small Luxury Hotels of the World. Obiekt składa się z 27 pokoi.

Hotel Nautilus Resort 4+*

Cena od 4 500 EUR (15 dni/14 nocy)  – pokój typ Garden dla 2 osób ze śniadaniem 

Elegancki, butikowy i prawdziwie polinezyjski resort to kwintesencja tropikalnej wyspy z dala od całej reszty świata. Obiekt szczyci się dbałością o środowisko i otoczenie – posiada certyfikaty eco-friendly. Położenie obiektu, u podnóża góry opadającej łagodnie do oceanicznej laguny, zapewnia zjawiskowe widoki. Wszystkie pokoje należą do kategorii premium luxury i posiadają dostęp do basenów z wodą słoną – plunge pools w pięknym, tropikalnym ogrodzie. W obiekcie znajduje się także imponujący basen ogólnodostępny. Dodatkową atrakcję obiektu stanowi bliskość niewielkiej wysepki Ta’akoka z palmami kokosowymi. Nautilus Resort oferuje za opłatą rozmaite atrakcje sportowe np. kajaki, wędkowanie, snorkeling i nurkowanie. Na miejscu można także skorzystać z usług spa i centrum wellness. Obiekt składa się z 17 pokoi.

Hotel Muri Beachcomber 3*

Cena od  2 908 EUR (15 dni/14 nocy) – pokój typu Garden Unit dla 2 osób ze śniadaniem kontynentalnym

Komfortowy hotel znakomitej sieci Beachcomber, usytuowany przy plaży Muri na wchodnim brzegu wyspy Raratonga, zaledwie 5 minut spacerem od klubu żeglarskiego Rarotonga. Obiekt składa się z kameralnych bungalowów rozmieszczonych w tropikalnym ogrodzie. Apartamenty wyposażono w wentylatory sufitowe oraz zaplecze kuchenne z kuchenką mikrofalową i tosterem. Każdy z nich posiada zarówno część dzienną i jadalnię, jak i taras z widokiem na morze lub ogród. Wszystkie sypialnie są klimatyzowane. Zaplecze rekreacyjne obiektu obejmuje odkryty basen. Goście mogą bezpłatnie korzystać z kajaków oraz sprzętu do snorkelingu i paddle boardingu. Za opłatą nurkowanie, windsurfing, żeglowanie i rowery. Obiekt składa się z 22 pokoi.

Hotel Sunset Resort 3*

Cena od 2 522 EUR (15 dni/14 nocy) - pokój typu studio dla 2 osób ze śniadaniem kontynentalnym

Kameralny, rodzinnie zarządzany kompleks willi na zachodnim brzegu wyspy Raratonga. Ustronne położenie przy plaży gwarantuje piękne, rajskie widoki na lagunę o kryształowo czystej wodzie, szczególnie o zachodzie słońca – stąd nazwa obiektu. Sunset Resort składa się z przestronnych pokoi usytuowanych bezpośrednio przy plaży z widokiem na lagunę lub w ogrodzie przy jednym z dwóch basenów w tropikalnym ogrodzie. Hotel zaznacza, że nie przyjmuje rodzin z dziećmi poniżej 12 lat. Obiekt wyróżnia się szczególną dbałością o środowisko, właściciele inwestują znaczące sumy, aby aktywnie uczestniczyć w minimalizacji odpadów i ograniczeniu wyczerpywania się naturalnych zasobów wyspy. W hotelu znajduje się restauracja na powietrzu „The Anchorage”, która jest otwarta w porze śniadania, lunchu i kolacji. Koktajle z kolei serwuje bar „Drumbeat” przy basenie. Wynajem sprzętu do snorkelingu zawarty jest w cenie pobytu, za opłatą: kajaki, nurkowanie, rowery. Obiekt składa się z 35 pokoi.