Biuro podróży

wróć do Ofert

WAŻNE INFORMACJE

  • Six Senses Zighy Bay - Luxury Villas & Suites 5*

    zapytaj o termin

zamów wycenę

Luksusowy sekret pustyni

14579491041663.jpeg

Przygoda rozpoczyna się w momencie, gdy kierowca samochodu z napędem 4x4 odbiera gości z lotniska w Dubaju. Wspólnie wyruszają w drogę, która biegnie przez imponujący masyw górski. Po jakimś czasie, surowy krajobraz zaczyna wzbudzać pewien niepokój i właśnie wtedy kierowca zatrzymuje pojazd na szczycie góry. Gdy goście decydują się opuścić auto, ku ich ogromnemu zdumieniu, wyłania się zachwycający krajobraz na zatokę – Zighy Bay. Jej złocisty brzeg dumnie zdobi bogaty w zieleń kompleks Six Senses Zighy Bay, oferujący wypoczynek w nowym wymiarze luksusu.

W tym momencie każdy z gości musi podjąć decyzję, w jaki sposób chciałby dotrzeć do swojej willi w Zighy Bay: kontynuować jazdę autem terenowym prywatną drogą należącą do Six Senses lub zdecydować się na skok ze spadochronem z lądowaniem na słonecznej plaży. Taka okazja może się nigdy nie powtórzyć, warto więc wybrać „drogę powietrzną”. Po wylądowaniu, śmiałkowi wręczany jest powitalny kieliszek szampana, a tradycyjny check-in odbywa się w zaciszu komfortowo urządzonej willi, w której goście spędzą cały pobyt.

Komfortowe wille z widokiem na morze, o minimalnej powierzchni 247 m2, posiadają prywatne baseny z przestronnymi tarasami do opalania. W każdej z nich znajduje się oddzielny pokój dzienny oraz jedna lub dwie sypialnie. Wyposażone są w zestaw sprzętu elektronicznego – TV Sat, DVD z zestawem kina domowego, odtwarzacz CD, a także w komfortową łazienkę z dużą wanną oraz prysznicem na powietrzu. Klimatyzacja w willach sterowana jest indywidualnie. Do dyspozycji gości, przez cały czas trwania pobytu, pozostaje kamerdyner na wyłączność.

 

Hotel Six Senses Zihgy Bay przyczynia się do dbania o rozwój zrównoważony. Posiada swoje własne uprawy warzyw i owoców. Wszystkie potrawy podawane gościom podczas wypoczynku w Ziggy Bay przygotowywane są na bazie produktów organicznych. Każdy z gości, może osobiście odwiedzić ogród i poczęstować się świeżymi owocami. Ponadto, Six Senses uczestniczy we wspieraniu i aktywizowaniu miejscowej ludności oraz lokalnych działań charytatywnych mogących poprawić byt mieszkańców i poziom kształcenia dzieci.