Biuro podróży

wróć do Ofert

WAŻNE INFORMACJE

  • The Lokha Ubud – Resort Villas & Spa 5*

    zapytaj o termin


zamów wycenę

Indonezja – spokój tropikalnej dżungli

14682413104289.jpeg

The Lokha Ubud – Resort Villas & Spa 5*

The Lokha Ubud to hotel unikalny. Perfekcyjnie przygotowany z dbałością o każdy szczegół, w zielonym sercu wyspy Bali, z dala od turystycznego zgiełku, gdzie mogą goście spędzać czas w bezpośrednim sąsiedztwie najpiękniejszych cudów nieskazitelnej przyrody.


Hotel położony jest w tradycyjnej balijskiej wiosce Keliki, na obrzeżach Ubud - słynnego miasta artystów. Został zaprojektowany ze smakiem i jego wystrój łączy w sobie najpiękniejsze dzieła lokalnych artystów, przeplatające się z pięknem natury i otaczającej go przyrody – lasu tropikalnego, rwącej rzeki oraz pól ryżowych.

Bogaty wybór różnorodnych opcji zakwaterowania w The Lokha Ubud, zaspokoi potrzeby najbardziej wymagających podróżników. Hotel oferuje rozbudowaną kolekcję 16 luksusowych willi, 52 komfortowych pokoi gościnnych i znakomite zaplecze rekreacyjne z basenem infnity z widokiem na bujną zieleń tropikalnej dżungli i dziką, szumiącą rzekę, a także ofertę wyszukanych zabiegów spa – również w prywatnych willach spa na wyłączność. 

Komfortowe Suity w The Lokha Ubud rozmieszczone są wokół głównego lobby i oferują piękny widok na bujną roślinność wznoszącego się nieopodal wzgórza. Każdy z pokoi posiada wygodny dostęp do windy, co bardzo ułatwia poruszanie się po wielopoziomowym obiekcie. Wszystkie apartamenty wyposażono w meble z drewna tekowego. W przestronnych łazienkach znajdują się pokaźne wanny połączone z prysznicami z deszczownicą. Wymiary apartamentów to średnio 42 m2 ze sporych rozmiarów tarasami.  Całość wyposażenia zachęca gości do obcowania z naturą i czerpania z niej tego co najlepsze.

Dla gości wymagających większej prywatności oraz podwyższonego komfortu, przygotowano 16 willi. Każda to ostoja spokoju i całkowitej prywatności, urządzona w pięknym stylu. To istne sanktuaria dla zmysłów, z dopracowanymi najdrobniejszymi szczegółami. Powierzchnia około 140 m2 oraz basen infinity dają możliwość relaksu, jakiego goście nie mieli dotąd okazji zaznać.

Kompleks The Lokha Ubud przemyślanie wkomponowano w krajobraz lasu tropikalnego. Wille i budynek główny hotelu stopniowo zanurzają się w zielonej dżungli, a infrastruktura hotelu, obejmująca zbocze wzgórza, sięga aż do brzegu rzeki Wos. Z okien luksusowych pokoi i willi roztaczają się malownicze widoki na szczyt wzgórza zwanego Bukit Cinta, czyli Wzgórze Miłości.

W ramach urozmaicenia pobytu, hotel oferuje codzienne aktywności dla wszystkich gości, między innymi: poranny trekking po polach ryżowych, wycieczki rowerowe, warsztaty kulinarne, wizytę w pobliskiej wiosce i wiele innych zajęć twórczych związanych z kulturą Indonezji i Bali.