Biuro podróży

wróć do Ofert

WAŻNE INFORMACJE

 • Pakiet Dubai Parks i pobyt w hotelu Lapita

  od 2 880 PLN/os

  3 dni zabawy / 2 noce
  dla 2 dorosłych i 2 dzieci (do 12 lat)

  Oferta nie zawiera przelotu.

zamów wycenę

Hotel Lapita & Dubai Parks and Resorts

15074615867902.jpeg

Pakiet Dubai Parks i pobyt w hotelu Lapita

Hotel Lapita & Dubai Parks and Resorts

Kraina parków rozrywki bogata w ekscytujące przygody dla rodzin, które mogą wspólnie zwiedzać, uczyć się i szukać wrażeń.

Dubai Parks and Resorts

Dubai Parks and Resorts składa się z trzech parków tematycznych oraz i parku wodnego, które zapewniają unikalne przeżycia. Motiongate Dubai, Bollywood Parks Dubai, Legoland Dubai i Legoland Water Park to 100 niesamowitych atrakcji – zarówno krytych i klimatyzowanych, jak i na powietrzu – zapewniających moc zabawy dla dzieci i dorosłych. Co więcej, przy centralnie położonym bulwarze Riverland znajdują się liczne lokale rozrywkowo-gastronomiczne stworzone z myślą o odwiedzających parki rodzinach. Aby w pełni wykorzystać wizytę w parkach, warto zatrzymać się w położonym wśród nich Hotelu Lapita Autograph Collection 4*.

Hotel Lapita - Autograph Collection Hotel 4*

Komfortowy hotel urządzony w polinezyjskim stylu, usytuowany jest w samym sercu parku rozrywki Dubai Parks and Resorts. Odległość od lotniska Dubai International wynosi 63 km. Pakiet pobytowy obejmuje bezpłatny i nieograniczony dostęp do wszystkich atrakcji w parkach rozrywki w obrębie kompleksu. Hotel Lapita dysponuje 2 odkrytymi basenami i basenem typu lazy river. Obiekt składa się z 504 pokoi, w tym 60 apartamentów typu suite oraz 3 prywatnych willi. Wszystkie pokoje zostały zaprojektowane w charakterystycznym stylu polinezyjskim. Są one bardzo przestronne i dysponują balkonami.

Hotel Lapita oferuje szeroki wachlarz luksusowych udogodnień, w tym sygnowane własną marką spa oraz centrum fitness z najnowszym sprzętem firmy Life Fitness. Do dyspozycji Gości jest 5 lokali gastronomicznych, w tym urządzona w polinezyjskim stylu restauracja Kalea, która zaprasza na potrawy kuchni międzynarodowej. Na miejscu znajduje się też klub dla dzieci i nastolatków Luna & Nova, który zapewnia ciekawe atrakcje i zajęcia.

Park rozrywki Motiongate Dubai

Motiongate to największy inspirowany filmami Hollywood park tematyczny na Bliskim Wschodzie, który powołuje do życia dzieła trzech legendarnych studiów filmowych: Columbia Pictures, DreamWorks Animation i Lionsgate. Kultowe filmy, takie jak Smerfy, Shrek, Jak wytresować smoka czy Igrzyska śmierci, zostały zamienione w kolejki górskie, zapierające dech w piersiach przejażdżki oraz inne atrakcje. To nie wszystko: możesz poczuć się jak pogromca duchów, polecieć na Madagaskar i nauczyć się kilku ruchów tanecznych od zespołu Step Up – a wszystko to w jednym miejscu. Na dodatek w Studio Central odwiedzający mają możliwość wejścia za kulisy i zobaczenia, jak w rzeczywistości powstaje film.

Legoland Dubai and Legoland Water Park

Dwa parki rozrywki połączyły siły i stworzyły niezwykły świat dla rodzin i dzieci. Na miejscu można skorzystać z pełnych przygód atrakcji i kolejek górskich Legoland Dubai. Odwiedzające rodziny budują w Legolandzie samochody i tory wyścigowe z Lego cars, konkurują z przyjaciółmi lub tworzą roboty w Lego Mindstorms. Wspaniała rozrywka i możliwość nauki czeka także w Lego City, gdzie dzieci mogą np. zostać strażakiem lub zdobyć kwalifikacje kierowcy. Co więcej, koniecznie trzeba odwiedzić na miejscu fabrykę i zobaczyć, jak powstają klocki Lego oraz wybrać się do Minilandu, w którym dzieci czują się jak olbrzymy.  

Bollywood Parks Dubaj

Bollywood Parks Dubai to pierwszy tego rodzaju park na świecie. Fani mogą spędzać czas, korzystając z licznych atrakcji nawiązujących do najpopularniejszych celebrytów Bollywood, gwiazd krykieta i piosenkarzy. Składa się z licznych interaktywnych atrakcji i multimedialnych spektakli teatralnych.

Pakiet „Parks Dubai” zawiera:

 • 2 noclegi ze śniadaniami w hotelu Lapita 4* w pokoju Twin z łóżkami typu Queen
 • 3 dni nielimitowanego całodziennego wstępu do wszystkich Dubai Parks LEGOLAND Dubai, LEGOLAND Water Park, MOTIONGATE Dubai park oraz do parków BOLLYWOOD 
 • Q fast access – ułatwienia przy omijaniu kolejek w parkach Motiongate i Bollywood

Pakiet „Parks Dubai” nie zawiera:

 • Przelotów i transferów
 • Wydatków natury osobistej oraz opłat wizowych – jeśli konieczne
 • Posiłków nie wymienionych w „pakiet zawiera”
 • Napiwków i opłat portierskich
 • Opłaty turystycznej/klimatycznej do opłacenia w hotelu

 

LEGO, the LEGO logo, the Brick and Knob configurations, the Minifigure and LEGOLAND are trademarks of the LEGO Group. ©2017 The LEGO Group. LEGOLAND is a Merlin Entertainments brand