Biuro podróży

wróć do Ofert

WAŻNE INFORMACJE

 • Hotel Anders 4*

  Terminy dostępne na zapytanie.

zamów wycenę

Hotel Anders 4*

14139018718852.jpg

Hotel Anders położony jest w malowniczym kurorcie Stare Jabłonki. Oferuje on rozległą strefę spa, w której bezpłatnie można korzystać z basenu, saun i wanien z hydromasażem. Do dyspozycji Gości są pokoje, które wyposażone są w telewizor z dostępem do kanałów satelitarnych i lodówkę oraz zapewniają bezpłatne WiFi.

Goście mają bezpłatny, nieograniczony dostęp do hotelowego spa, które oferuje kryty basen z dyszami do hydromasażu oraz różne sauny.

Restauracja hotelu Anders oferuje szeroki wybór potraw kuchni polskiej i europejskiej. Codziennie rano w hotelu serwowane jest urozmaicone i obfite śniadanie w formie bufetu.

Hotel Anders, z którego można podziwiać widok na jezioro Szeląg Mały, położony jest pośród lasów w pięknej spokojnej okolicy.

Goście hotelu Anders maja do dyspozycji kręgielnię, 4 korty tenisowe, 8 boisk do siatkówki plażowej oraz ogród. Dzieci mogą bawić się w klubie z trampoliną i różnymi grami.

Weekend listopadowy "Kocham Cię Polsko"

Pakiet 4 noce, między 07.11 a 11.11

Do świętowania Dnia Niepodległości zapraszamy pod hasłem "Kocham Cię Polsko". Długi weekend listopadowy do dobra okazja, by nacieszyć się polskością... Naturalnie na Mazurach. 07-11 listopada 2014.

W pakiecie:

 • 4 noclegi w pokoju studio lub apartamencie w terminie 07-11 listopada 2014,
 • wyżywienie w postaci śniadań i obiadokolacji w formie bufetu szwedzkiego (od obiadokolacji w dniu przyjazdu do śniadania w dniu wyjazdu),
 • program animacyjny "Kocham się Polsko", a w nim m.in.:

Niepodległościowe spotkanie w wojskiem i historią - lekcja historii na żywo w zrewitalizowanym schronie bojowym w Starych Jabłonkach. Schron bojowy to małe muzeum, wyposażone w eksponaty: repliki broni, oryginalne hełmy, bagnety oraz mundury z czasów II wojny. Przewodnik z Koła nr 5 Związku Żołnierzy Wojska Polskiego oprowadza po pomieszczeniach bunkra opowiadając o historii obiektu, żołnierzach, wyposażeniu.

Wycieczka z przewodnikiem "Cudze chwalicie, swego nie znacie". Zapraszamy na wycieczkę po okolicy Starych Jabłonek - na uczestników spaceru czeka piękny mazurski las, niesamowite widoki na jezioro oraz interesujące historie o Mazurach.

Koncert polskich piosenek na żywo podczas obiadokolacji (2 razy w ciągu pobytu). Zapraszamy do wysłuchania najpiękniejszych polskich piosenek w wykonaniu muzyków z regionu Mazur.

Liczne atrakcje dla dzieci, w tym, m.in.:

 • Miniklub - zajęcia z animatorkami, codziennie od soboty do poniedziałku, w godz. 10.00-16.00.
 • Bajkowe Kino - raz na pobyt - seans najpiękniejszych bajek z dawnych lat.
 • Quiz dla dzieci z pytaniami dotyczącymi Polski.
 • Pieczenie Jaszczurów - dzieci i dorosłych zapraszamy na tradycyjną, kulinarną zabawę przy ognisku. Do tego kalambury dla dzieci oraz odwiedziny ulubieńca Starych Jabłonek - naszego psotliwego Wiewióra.
 • Małpi Gaj dla dzieci - dzieci przebywają pod opieką dorosłych.

Aktywnie na Mazurach:

 • Możliwość korzystania z basenu, saun oraz siłowni przez cały okres pobytu.
 • Spacer NordicWalking pośród lasów otaczających Stare Jabłonki.
 • Aquaaerobik - ćwiczenia w wodzie z instruktorem.

Cena pakietu: 2860 PLN/rodzina