Biuro podróży

wróć do Ofert

WAŻNE INFORMACJE

  • Heritage Le Telfair Golf & Spa Resort *****

    Terminy i ceny dostępne na zapytanie

zamów wycenę

Heritage Le Telfair Golf & Spa Resort 5*

14786902252408.jpg

Ekskluzywny hotel należący do Small Luxury Hotels of the World, do którego powstania, inspirację stanowiła architektura XIX wieku. Położony jest on w tropikalnym ogrodzie na południowym wybrzeżu wyspy Mauritius. Goście hotelu mają możliwość korzystania z basenu o powierzchni 600 m², podgrzewanego basenu 165 m², spa oraz 18-dołkowego pola golfowego. Heritage Le Telfair Golf & Spa Resort posiada stylowe i eleganckie, klimatyzowane pokoje z telewizorem z płaskim ekranem. Każdy z pokoi posiada serwis kamerdynera.

 

Heritage Golf Club w Domaine de Bel Ombre

U podnóża wygasłego wulkanu znajduje się spektakularny teren z dwoma rzekami – Citronniers i St Martin, obejmujący ponad 100 hektarów, pokryty egzotyczną roślinnością, pośród, której starannie rozplanowano wyjątkowe pole golfowe. Podczas gry, golfiści mają znakomitą okazję do podziwiania rozciągającej się panoramy ponad wodami Oceanu Indyjskiego, a także gry nieopodal historycznego Château de Bel Ombre.  

Pole golfowe, które zaprojektował Peter Matkovich, jest 18-dołkowym polem klasy mistrzowskiej (72 PAR) i otrzymało wiele wyróżnień m.in. ze względu na jego pro ekologiczny charakter. W obrębie kompleksu znajduje się także podstawowe pole golfowe 9-dołkowe (3 PAR).

Heritage Golf Club oferuje akademię golfa dla najmłodszych, nocną grę w golfa, a także w pełni wyposażony, sklep z profesjonalnym sprzętem do gry w golfa.

 

W granicach kompleksu Heritage poza klubem golfowym, znajdują się dwa znakomite hotele 5*, luksusowe wille, 12 restauracji, wyspecjalizowane kluby dla dzieci w każdym wieku, a także rezerwat przyrody Frederica z możliwością zorganizowania ciekawych wycieczek.