Biuro podróży

wróć do Ofert

WAŻNE INFORMACJE

 • Hotel Faena 5*
  Miami Beach-USA

  zapytaj o termin
  od 11 500 PLN za tydzień
  dla 2 osób

  Zakwaterowanie:
  w pokoju typ Bay View

zamów wycenę

Faena Miami Beach 5* – realna utopia

15293279295229.jpeg

Koncepcja hoteli Faena Group opiera się na idei tworzenia utopii, miejsc nieprawdopodobnie idealnych, o żywych barwach i opływających w dostatek. Ich założyciel i kreatywny twórca – Alan Faena – od ponad 20 lat pracuje na ogromny sukces stworzonej przez siebie marki, która obecnie prezentuje się wspaniale pod postacią najlepszych hoteli w Miami i Buenos Aires.

Luksusowy hotel Faena Miami Beach mieści się bezpośrednio przy złocistej plaży, w stylowym budynku Art Deco z 1947 roku, którego wystrój przywodzi na myśl lata największej świetności tej okolicy. Nie przypadkowo, znakiem rozpoznawczym hotelu jest złota rzeźba mamuta symbolizująca nieokreślone ramy czasowe i mityczną aurę, którą otoczone są te prehistoryczne stworzenia, a także przemijanie, lecz nie zapomnienie. Obsługa z największą starannością troszczy się o swoich gości. Każdy z Faena Butlers – czyli osobistych kamerdynerów, stara się by oczekiwania gości zostały nie tylko spełnione, ale i przekroczone, aby czas spędzony w Faena na długo zapisał się w pamięci w najlepszy możliwy sposób.

Faena Miami Beach liczy sobie 169 pokoi, które zaprojektował Alan Faena we własnej osobie. Wśród 18 typów pokoi i suite, powierzchnia najmniejszego Bay View King Room wynosi 47m2, a największego apartamentu Penthouse Five Bedroom Suite - 1348 m2. Wszystkie pokoje wyposażono w liczne udogodnienia oraz z wielką starannością zadbano o każdy najdrobniejszy szczegół. Pokoje rozmieszczone są na 12 piętrach i dysponują szybkim internetem, telewizją kablową z dostępem do filmów, telewizją wielokanałową, kompletem mebli wypoczynkowych i systemem stereo, a także zmywarką, zestawem do kawy i herbaty oraz kuchenką. Wyposażenie łazienek obejmuje prysznic, suszarkę do włosów i ręczniki kąpielowe.

Na terenie hotelu w Miami znajduje się łącznie 7 barów i restauracji, wśród których na szczególną uwagę zasługuje restauracja Los Fuegos by Francis Mallmann oferująca kuchnię inspirowaną ogniem i tradycjami kulinarnymi rodem z serca Argentyny. Z kolei jedno z najbardziej wyjątkowych miejsc w hotelu stanowi ustronna La Cava skrywająca nadzwyczajną kolekcję win, pośród których na kameralnym spotkaniu zasiąść mogą 22 osoby.