Biuro podróży

wróć do Ofert

WAŻNE INFORMACJE

 • De Klumpu Bali – Eco Tradi Place

  Terminy dostępne na zapytanie
  od 810 EUR / 2 os. w willi typ Suite

  Pobyt 4 dni/3 noce dla 2 osób ze śniadaniem
  (oferta nie zawiera przelotu)

zamów wycenę

De Klumpu Bali – Eco Tradi Place

14707364863889.jpg

Undisan – Bali - Indonezja


Ekskluzywne i ekologiczne wille, położone w naturalnej scenerii w głębi Bali, stanowią enklawę spokoju, zielonej świeżości i prawdziwej gościnności. Usytuowany na uboczu, a jednocześnie w dogodnej lokalizacji, ośrodek ekologiczny De Klumpu Bali – Eco Tradi Place to idealne miejsce zarówno dla osób poszukujących relaksu i ciszy, jak i dla miłośników ekscytujących przeżyć.  


Wille wybudowano z zachowaniem najlepszych tradycji drewnianej architektury balijskiej, z połączeniem ekologicznych i innowacyjnych rozwiązań. W żadnej z nich nie brakuje nowoczesnych udogodnień takich jak bardzo duża umywalka, wanna z naturalnego kamienia, nowoczesny prysznic pod gołym niebem czy telewizor z płaskim ekranem.

Na każdej posesji otoczonej bujną zielenią, znajduje się przestronny taras z łóżkami do masażu oraz zestawem wypoczynkowym. Z werandy, usytuowanej na palach, roztacza się piękny widok na pola ryżowe, wzgórza, łąki i rysujący się na linii horyzontu wulkan Kintamani.  Za ogromnymi, szklanymi drzwiami w drewnianej oprawie znajduje się wnętrze imponującej willi, urządzone z niesamowitą dbałością o każdy szczegół.

Najbardziej zaskakująca może okazać się łazienka, która łączy w sobie zarówno elementy nowoczesne, jak i te zbliżające gości do obcowania z naturą – prysznic pod gołym niebem, a nocą pod gwiazdami, komfortowa wanna i duża umywalka z naturalnego kamienia.

Wille stworzone są tylko i wyłącznie z naturalnych surowców: drewna, kamieni i ręcznie robionych cegieł. Dopełnienie misternej konstrukcji stanowi drewniana antresola z wygodnymi łóżkami – double lub twin.

Koncepcja ekskluzywnego De Klumpu Bali – Eco Tradi Place pozwala gościom obcować z naturą, odpocząć podczas masaży, zrelaksować się w basenie, zakosztować wyśmienitego jedzenia przygotowywanego z lokalnych produktów i podziwiać zapierające dech w piersiach balijskie krajobrazy.

Propozycje dodatkowych aktywności w ramach pobytu De Klumpu Bali – Eco Tradi Place:

 • Zabiegi SPA przy dźwiękach szumiącego potoku i świergoczących świerszczy;
 • Warsztaty gotowania połączone z zakupami na lokalnym targu. Wizyta w stylowym balijskim domu D’Umah Bali, poznawanie jego elementów i związanych z nim tradycji;
 • Trekking przez pola ryżowe do lokalnej, balijskiej wioski, gdzie znajduje się szkoła i miejscowe warsztaty rzemieślnicze;
 • Trekking i kąpiel w wodospadzie – dwie skale trudności tras i dwa różne wodospady;
 • Wycieczka rowerowa przez pola ryżowe, plantacja, wzgórza i strumienie wodne;
 • Tradycyjna uprawa ryżu na balijskiej farmie i praktyka związanych z nią czynności.