Biuro podróży

wróć do Ofert

WAŻNE INFORMACJE

  • ANANTARA Golden Triangle

    od 4885 PLN/noc dla 2 osób

    Pokój Deluxe Three Country View

    z pakietem all inclusive

zamów wycenę

ANANTARA Golden Triangle – widok na 3 kraje

15396891722005.jpg

ANANTARA Golden Triangle Elephant Camp & Resort – Chiang Rai, Tajlandia

 

ANANTARA Golden Triangle – widok na 3 kraje

ANANTARA Golden Triangle Elephant Camp & Resort – Chiang Rai, Tajlandia

W sercu dżungli w północnej Tajlandii, tuż przy granicy z Birmą i Laosem, skrywają się luksusowe przestrzenie hotelu ANANTARA Golden Triangle. Unikalne usytuowanie sprawia, że bliskość rezerwatu słoni, ogromny las bambusowy, pola ryżowe i zachody słońca nad rzeką Mekong są na wyciągnięcie ręki. W tym miejscu splatają się trzy jedyne w swoim rodzaju kultury, które warto poznać podczas relaksującego pobytu w ANANTARA Golden Triangle.

 

Ekscytujące przeżycia i niezapomniane odkrycia to element pakietu all-inclusive oferowanego w ANANATARA Golden Triangle. Wszystkie znakomite posiłki zawarte są w cenie pakietu wraz z gwarancją zakwaterowania w komfortowym pokoju zapewniającym widok na 3 kraje – Tajlandię, Birmę i Laos. Pakiet zawiera także transfery z lotniska, napoje (zarówno lokalne alkoholowe, jak i bezalkoholowe). W ramach pobytu goście mogą skorzystać z dodatkowych atrakcji, wśród których zawarte są m.in.

- Spotkanie ze słoniami w Dara Camp – zapewnia niesamowite przeżycie obcowania z tymi niesamowitymi ssakami, najciekawszym elementem jest nauka komunikacji ze słoniem

- Warsztaty kulinarne z autorskim programem „Spice Spoons” sieci Anantara

- Odkrywcza wycieczka kulturowa szlakiem Złotego Trójkąta z profesjonalnym przewodnikiem

- Spa Discovery Package – do wyboru kilka zestawów zabiegowych

 

Na terenie ANANTARA Golden Triangle znajduje się 60 pokoi i suite – w tym 6 apartamentów rodzinnych. Wyposażenie bogate jest w jedwabie, lśniące tekowe drewno i wyszukane nowoczesne udogodnienia. Z okien wszystkich pokoi roztacza się widok na trzy kraje – Tajlandię, Birmę i Laos. Podstawowy pokój to Deluxe Three Country View o powierzchni 32m2. Bardziej przestronne suite liczą sobie 64m2 z przestronną częścią dzienną i 96m2 – dwa pokoje Deluxe łączone drzwiami.

 

ANANTARA Golden Triangle zapewnia swoim gościom dostęp do dużego basenu połączonego z jacuzzi, a wraz z nimi licznymi leżakami i kojącymi widokami na tajską prowincję.

 

Spa w hotelu składa się z 5 pokoi zabiegowych, z których każdy posiada swoją łaźnię parową i widoki na dolinę Mekongu. W ofercie Spa znajdują się zabiegi Elemis spa, aromaterapie, masaże, zabiegi na twarz i całe ciało, peelingi, a także najsłynniejszy wykonywany tu zabieg – Lanna Experience, który łączy w sobie regenerujący peeling imbirowy, masaż i wiele innych elementów.

Cena od 4885 PLN/noc dla 2 osób

Pokój Deluxe Three Country View z pakietem all inclusive